Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rns 510 & rcd 510 temiz sorunsuz

aziz hayırlı satışlar rcd510 almayı düşünüyorum. yanlız bir iki sorum olacak. öncelikle benim aracım makyajlı kasa altea XL. buna uygun konsol çerçevesi bulabilirmiyiz birde vw almanya'dan gps navigasyonu destekleyen anten getirtiyorum orjinal golf6 anteni bunlar ile uyumlumudur. birde güzel bir fiyat ve bir süre rezervasyon isteyeceğim eger mümkünse.

aziz hayırlı satışlar rcd510 almayı düşünüyorum. yanlız bir iki sorum olacak. öncelikle benim aracım makyajlı kasa altea XL. buna uygun konsol çerçevesi bulabilirmiyiz birde vw almanya'dan gps navigasyonu destekleyen anten getirtiyorum orjinal golf6 anteni bunlar ile uyumlumudur. birde güzel bir fiyat ve bir süre rezervasyon isteyeceğim eger mümkünse.

serhan rcd navigasyon yok biliyorsun senin çerçeve serviste 55 tl olması gerek anten hakkında inan hiç bilgim yok ama % 70 uyar anten soketleri hepsinin aynı

navigasyonsuz ama dvd görüntüleyebilen leon lar için herhangi bir teyp var mı? rns 510 da çok para oluyor yauw..

Geri
Üst Alt