Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 Sohbetleri...

banada bişey olur gibi gelmiyo fanı fazla döndürmedikce bişey olmaz

Fifa south Africa tavsiye ederim ülkeler savaşı var falan süper oluyo online turnuva yapıyosunuz...

beyler ufc2010 . bu oyunu istiyorum kadıkoyde sordum piyasası 100 lira. bu shopto ya baktım bulamadım. önerebilceginiz uygun yer varmı?

beyler ufc2010 . bu oyunu istiyorum kadıkoyde sordum piyasası 100 lira. bu shopto ya baktım bulamadım. önerebilceginiz uygun yer varmı?

kardeşim sen nerelerdesin yahu PS'i aldın resmen yok oldun.. :D :D

yavru Kozyatağı'nda yeni bi AVM açıldı Kozzy adında..
orda Over Game ya da Game Over diye bi mağaza var..
Kozzy'e bi defa gittim o nedenle emin değilim adından ama kolay bulursun..2.el oyun satıyo ama sıfır gibi özenli ambalajlarda falan..
AVM'yi de bulamazsan gitmeden ara tarif edeyim kardeşim..

yiğidim öncelikle haklısın yokum baya zamandır. ps inde etkisi vardır muhakkak ama inanılmaz yogun işlerim var. her neyse. gelelim oyuna yiğit ikinci el bana gelmiyo niye diye sorarsan bi kod varmış giriyosn ve bir daha başka ps de netten oynıyamıyosun bende o yüzden aldıgım için sıfır almayı düşünoyurm . bu shop to da 40£ a buldum. burdan sipariş versem kazık yermiyim gelsin ps cilerden yorumlar lütfen?

kardeşim 2.el hiç oyun almadım kod olaylarını bilmiyorum ama belki bi yolu vardır piyasası olduğuna göre bu olayın.. :)

Geri
Üst Alt