Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oto yıkama

emreee86

Kayıtlı Üye
herkese kazasız belasız hayırlı günler. Yok mu şu Ankara’da hakkını verip arabamızı dört dörtlük yıkayacak oto kuaför ? Bilen varsa paylaşırsa memnun olurum. Çankaya tarafındayım

herkese kazasız belasız hayırlı günler. Yok mu şu Ankara’da hakkını verip arabamızı dört dörtlük yıkayacak oto kuaför ? Bilen varsa paylaşırsa memnun olurum. Çankaya tarafındayım
@blackrose mustafa arkadaşımız ankara sorumlusu yardımcı olacaktır

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Boya koruma ve seramik kaplama yaptırdığım bir mekan var ... Asıl işleri bu saydıklarım olmakla beraber araç yıkama işleri de yapıyolar.... Fırça vs kullanma mevzusu kesinlikle yok.... Referansları başbakanlık makam araçları eskortluk yapan araçların hepsi....DBy Detailing Ercan usta 0534 655 0767 Konrad adenauer caddesi çankaya yıldız da

Çankaya yıldızda 365awm var içerisinde ki arkadaşlar güzel yıkayıp işgileniyorlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Boya koruma ve seramik kaplama yaptırdığım bir mekan var ... Asıl işleri bu saydıklarım olmakla beraber araç yıkama işleri de yapıyolar.... Fırça vs kullanma mevzusu kesinlikle yok.... Referansları başbakanlık makam araçları eskortluk yapan araçların hepsi....DBy Detailing Ercan usta 0534 655 0767 Konrad adenauer caddesi çankaya yıldız da
Deneyelim abi yakınmış bana

En iyisi kendiniz yıkamak hocam , ben o yönden şanslıyım tokatta olduğum zamanlar Destan Detailingte kendi mekanım da yıkıyorum samsuna geçtiğim zamanda benzinlikçi de yıkıyorum fakat sadece tazikli suyu kullanıyorum. Benzinlikteki köpükler kostik ürün arabayı mahvediyor. Carpexin cilali köpüğünü sonaxın mavi hızlı cilasını kullanıyorum harika sonuçlar elde ediyorum tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt