Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Organizasyon İstiyoruz.. :))

ha ona eyvallah cidden sanki istanbul değil insanların yaşayışı bile değişik yabancı araba gelince bön bön bakmalar fln . yoksa bende severim feneri.

gençlik zamanlarımda illaki toplanır giderdik ayda bi kaç defa..nerde o günler İbo'm..söyle nerde.. :D :D

gençlik zamanlarımda illaki toplanır giderdik ayda bi kaç defa..nerde o günler İbo'm..söyle nerde.. :D :D

valla bana geliyoki sen oranın yollarını seviyosun özellikle garipçe civarlarının iniş çıkışları söyle yiğit yanılyıomuyum söyle?:D

---------- Post added at 11:20 ---------- Previous post was at 11:20 ----------

İbo daha genç kendi adına konuş :D

sende yiğidan ı bi sakal ugruna ihtiyar yaptın hee:D

Koç'u geçtikten 3-5 viraj sonra bi viraj var ki oraya bayılıyorum.. :D :D

evet direk slalom mod istanbulun asfaltı en kaliteli ve viraj-rampa oranı en güzel yollardan bi tanesi. o bi yer var boyle su kaydıragı gibi bi iniyosun sonra yukseliyosan bi s viraj geliyo . dediğim yer askeriyeye gelmeden mukemmel .

Ben hergün çekiyorum işte o yolu :D

Ama güzel oluyo, yollar boş, heryer orman ve viraj =)

yarın akşam 7 gibi Rumeli Feneri'nde buluşuyoruz o zaman..
oke dimi Natan ve Melih'im. ??

bana uyar. natanı arıyım bakıyım bi işi yoksa gelir o da.

burdan da duyurulur yarın 7'de Rumeli Feneri'ndeyiz..

Geri
Üst Alt