Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nasıl Bu jantlar ??

gerçi şimdi baktım da kaynak varmış ve boya istiyor jantlar..yine masraflı çıkacak ve dediğin gibi 4 bijon

Meraba arkadaslar ben siteye yenı katıldım ama uzun sürelı olacagandan süphem yok meslegım geregı jant pıyasasındayım bu jantlar bırz yıpranmıs gıbı dırıyo ıstersenız bı abımde daha temızı kaynaksızı war bılgınız olsun.bu arada könig jantlarınında yenı italatcısıyım ıhtıyac olursa yardımcı olurum.

Bence ne alırsan al gerekirse at bagaja bi terazi almaya giderken orijinal jantından daha ağırsa hiç bulaşma. Genel olarak bizim kasaya 5 kol iyi gidiyor. Bir de babanı da işe dahil et ki 16 janttı yaydı derken ortaya çıkan at arabası konforundan sonra sana söylenmesin derim :)

evet arkadaslar yeni bir model Enkei Rs-m düştü nasıl olur diyorum :):)

fotoraf0021b.jpg

ben ince kolluları hep sevmişimdir..beyaz arabana yakışacektır..leonda nasıl durur bilmem ama ibizayı güzel gösterir kaç para bunlar

Geri
Üst Alt