Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Medyadan gelen ses

aylmz07

Kayıtlı Üye
2017 model seat ibiza aracım var bazen radyo ya da Usbden ten müzik dinlerken araya aniden yarım saniyelik bir erkek ses geliyor. sanki yavaş, radar vs gibi tam anlayamadığım sesler bunun nedeni nedir arkadaşlar

2017 model seat ibiza aracım var bazen radyo ya da Usbden ten müzik dinlerken araya aniden yarım saniyelik bir erkek ses geliyor. sanki yavaş, radar vs gibi tam anlayamadığım sesler bunun nedeni nedir arkadaşlar
Radar diyorsa çok iyi bende isterim
Radyoda anlık frekans karışıyor olabilir ama usb den gelmesi garip

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Radar diyorsa çok iyi bende isterim
Radyoda anlık frekans karışıyor olabilir ama usb den gelmesi garip

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece radyoda olsa evet dediğiniz gibi ama genelde medyada aynı ses geliyor ben de acaba gizli özelliklerinde radar bildirimi mi var diye düşünüyorum

Bugün bugün radyo dinlerken yine aynı sesi duydum fakat bukez ekranda trafik uyarısı yazısı geldi 1 saniye falan bunun ne olduğunu bir türlü çözemedim sanırım gizli özelliklerinde olan bir şey

Geri
Üst Alt