Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mavi candir

Iyi günlerde kullan abi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

araba sevdası böyle bir şey işte. yavaş yavaş istediklerini yapmak.iş bitince söyle bir seyretmek ve keyif almak. arada balkondan araca bakıp ''ya şurasınıda yapalım '' demek ve hayranlıkla izlemek. çok güzel olmuş araç hocam.

maşallah çok şık durmuş.
ben de düşünüyorum şu flaşlardan...

976ce390814a7e70dadd108961eed22a.jpg
lip tamam marsipiyel yolda

16cdf48

976ce390814a7e70dadd108961eed22a.jpg
lip tamam marsipiyel yolda

16cdf48
marşpıyel plastık mı fibermı olacak bana da lazım ama plastic güzel bişi bulamamıştım fazla da üstüne düşmüyom....
yakışmış lif ama eksik var kare plaka yap diye bağırıyor mavican:) kare yaparsan hem senın hem aracın havası değişir ustadım farklı bir görüntü cıkar ortaya.... eline sağlık

marşpıyel plastık mı fibermı olacak bana da lazım ama plastic güzel bişi bulamamıştım fazla da üstüne düşmüyom....
yakışmış lif ama eksik var kare plaka yap diye bağırıyor mavican:) kare yaparsan hem senın hem aracın havası değişir ustadım farklı bir görüntü cıkar ortaya.... eline sağlık
Kare plaka yasak diyorlar metin abim plastik bende bulamadım Fiber siparisi verdim yarın takılacak inşallah

16cdf48

Geri
Üst Alt