Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon kornası hakkında..

merhaba ahmet bey ;
mesajıma bu kadar detaylı ve aydınlatıcı bilgiler verdiğiniz için çok teşekkür ederim.gerçekten yazdığınız yazılar beni çok bilgilendirdi zahmet verdik ellerinize sağlık.bende elif tuningle görüştüm aynı sizin mesaja benzer çok ilgili ve alakalı olarak anlattılar ama şimdi sizden aldığım mesajla daha netleştirdim.sağolun ama bazen soruyorum neden bu istanbul da yaşayan insanlar bu kadar kibar ilgili alakalı ve insanca hepsi böyle ne kadar güzel bişey: siz ve elif tuning in insanlığı yardımseverliği istanbullu lara daha da saygı duymamı sağladı.oysa antepte ki insanlık çok acayip burda ki aksesuarcı veya oto elektrikçiyle çok tartıştım insanlıkla alakası yok.neyse sizin başınızı ağrıtmayayım antebe yolunuz düşerde size bi yardımım olursa beklerim kendinize iyi bakın sıhhat ve afiyet dilerim...

:)
merhaba ahmet bey ;
mesajıma bu kadar detaylı ve aydınlatıcı bilgiler verdiğiniz için çok teşekkür ederim.gerçekten yazdığınız yazılar beni çok bilgilendirdi zahmet verdik ellerinize sağlık.bende elif tuningle görüştüm aynı sizin mesaja benzer çok ilgili ve alakalı olarak anlattılar ama şimdi sizden aldığım mesajla daha netleştirdim.sağolun ama bazen soruyorum neden bu istanbul da yaşayan insanlar bu kadar kibar ilgili alakalı ve insanca hepsi böyle ne kadar güzel bişey: siz ve elif tuning in insanlığı yardımseverliği istanbullu lara daha da saygı duymamı sağladı.oysa antepte ki insanlık çok acayip burda ki aksesuarcı veya oto elektrikçiyle çok tartıştım insanlıkla alakası yok.neyse sizin başınızı ağrıtmayayım antebe yolunuz düşerde size bi yardımım olursa beklerim kendinize iyi bakın sıhhat ve afiyet dilerim...

:)Ben teşekkür edrim Kardeşim.

İnsanlığın Memleketi olmaz. İstanbullu, Antepli, Trabzonlu. Önce gerçek manada insan olmamız gerek. Bizler bu kalabalık şehirde her türlü insanla karşılaşıyor ve Ticaretle uğraşıyoruz. Çok değişik kültürlerden gelen insanlarla haşır neşir oluyoruz. Vede insana insan gibi değer vererek, beşeri ilişkilerimizi yönlendirebilirsek üzmeden, üzülmeden, yardımlaşarak bu işi götürürüz diye düşünüyorum. Bu arada ben Trabzon Merkez çocuğuyum. 36 Yıldır İstanbulda yaşıyorum. Antebe gelmek henüz kısmet olmadı ama, gerçekten görmek istediğim bir yer. Kısmet Hayırlısı olsun,,, Kal sağlıcakla:):)

bu korna işini güncel halleden varmı hanım bu gün kornaya basıyorsun görüntü var ses yok dedi :mad: hanımı değiştiremiycez kornayı değiştirelim bari....

bu korna işini güncel halleden varmı hanım bu gün kornaya basıyorsun görüntü var ses yok dedi :mad: hanımı değiştiremiycez kornayı değiştirelim bari....

arkadaşlar 2.bir korna alsak bunuda sellektöre bağlatsak sellektör yaptığımızda anında çalsa nasıl olur.Tırlarda bulunan sislerin sellektöre bağlanması gibi bir şey benim kafama yattı ama arıza lambası yakarmı bu iş iyice kafamı kurcalıyor

her sellektörde korna çalması hoş olmaz yahu, gürültü kirliliğine gerek yok. ama bu kornaları da çalmak için iyice basmak gerek oda hoş değil.

2 ay önce doğuş otodan 90tl fiyat aldım Golf6 kornası taktırıyodum..bende gecikme yok bunu farkettim..bende selektör yaparken ilk selektörde gecikme var gerisinde sıkıntı yok..

2002 civarı modellerin korna sesi gayet başarılı ama o kadar eski model kalmamıştır.

ben yeni polo golf kornalarını da seviyorum abi tok bi ses veriyolar ..taksi gibi değil :D

her sellektörde korna çalması hoş olmaz yahu, gürültü kirliliğine gerek yok. ama bu kornaları da çalmak için iyice basmak gerek oda hoş değil.

faruk küçük bir butonla devre dışı bırakılıp devreye alınabilir diye düşünüyorum işin ehli Dursun ne diyecek bakalım valla olursa yaptırıcam ben

Geri
Üst Alt