Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Top Sport ve Oz Supertourismo 5Zigen

Doğu sattığın ürünlerin fotosunu koysan ne iyi olurdu değilmi hiç değilse herkes görür ona göre düşünür karar verirdi....

Şu top sportlarla ozlar nasıl hala duruyor anlamadım valla.

top sportlar çok pahalı çünkü sonuçta en yenisi 7 senelik jant ve 800 e daha önce satanlar olmuş dou hiç pazarlık yok diyor eğer yardımcı olsa zaten jantları hemen satılacak :)

top sportlar çok pahalı çünkü sonuçta en yenisi 7 senelik jant ve 800 e daha önce satanlar olmuş dou hiç pazarlık yok diyor eğer yardımcı olsa zaten jantları hemen satılacak :)
arkadasının jantları oldugu ıcın ındırım yapması kendı adına soz konusu degıl,sahıbı dusucek olursa duser zaten

jantlar arkadaşımın jantları olmasa inanın kimseyi üzmem :) arkadaş 1200 diyo da ben 1100 yazdım daha pazarlık yapmıyor :)

ewt görünüş olarak hoşuma giden bi jant ama fiyat olarak bana fazla :S bir de tam tur rotasyon ibizalar için problemse :S ama isterdim almayı :)

Nerde görebiliriz sizin aracı ve jantları?

Geri
Üst Alt