Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Tdi Dsg,Civic Otomatik,Megane 2 115 hp vs vs.

ilker bu arada geçen seni gördüm emin olamadım.sunrooflu bi leon.bende çukurambara doğru gidiyodum a3 le .
arkadaşlar civic hiç gelemiyor sonuç olarak.megane hafife alınmaması lazım gayet güzel yürüyor kaç senedir bildiğim araç.vtec2 yle yürürüm dedi :D

müsait değildim giremedim arkadaşlar.honda geçer diyenlere tek sözüm honda çok temiz nal topladı.megane benzinli 1.6 16v 115 hp 152 nm,1.6 reno dizel varmı hepsi 1.5.
leon bi ara kafa çıkartıyor megana sonra megan 4.vites gibi leona kafa çıkartıyor bazen leon uzundada meganla geldiği oluyor.ama civic arkadan güzelce takip ediyor,etmeye çalışıyor edemiyor,3 boy temiz vardı,arkadaşın arabada sorun yokmuş başka civiclede aynı gittiğini söyledi zaten aracı 2011 olması lazım,en kötü 2010 dur.şanzımanı aşırı kötü bir arabaymış onu anladık.arkadaşımın güzel giden palio 1.3 mjetiyle denedik teke tek.100 e civicten önce varmış.benim 4.vitesime kadar geçtim dedi.siz düşünün artık.
1.6 polo flan da yazıyordu ılk mesajda o ne oldu

Tahmin ettiğim gibi olmuş yeni kasa civiclerin çoğuda otomatik olduğu için trafikte korkmanıza gerek yok onlardan:D hızlanma konusunda accayip leşler benim yürüdüğüm otomatik civic te de sorun var sanmıştım ama hiçbi sorun yokmş öyle demişti arkadaş... Manueli ise apayrı 1.4 tsi ı geçemesede hatrı sayılır şekilde yürüyebiliyor 1.2 de yarım ile bir boy arkasında kalıyor.

Megane 2'ler Kalkışta Leon'la Kapışamazda Yola Oturdukça Leon la kafa kafaya gidebilir.Civicler hakkında pek bilgim yok ama Duyduklarım kadarı ilede Civic'ler Tam olarakta kalıbının arabası değil Leon fark atar ama tabi sürücüde önemli bu işte :)

Ben şeye şaşırdım 3 boy fark olmasına o kadar kötümü Civicler arkadaş tamam anlarım geçemediğini felan ama bu kadar da tahmin edemezdim ne yalan söyleyeyim.

Megane 2'ler Kalkışta Leon'la Kapışamazda Yola Oturdukça Leon la kafa kafaya gidebilir.Civicler hakkında pek bilgim yok ama Duyduklarım kadarı ilede Civic'ler Tam olarakta kalıbının arabası değil Leon fark atar ama tabi sürücüde önemli bu işte :)

Ben şeye şaşırdım 3 boy fark olmasına o kadar kötümü Civicler arkadaş tamam anlarım geçemediğini felan ama bu kadar da tahmin edemezdim ne yalan söyleyeyim.
Şanzıman faktörü:)
Manueli çokta güzel ayırır her ikisini. Hondanın ciddi anlamda otomatik şanzıman sıkıntısı olduğunu düşünüyorum hele ki o i-shift denen yarı otomatik insanı rezil kepaze eden şanzımandan sonra (1.6 civicteki i-shift değil üstelik tam otomatik onu koysalar bizim hantalın allahı 1.6 vectrayada geçilir:))... Renult un edc side dsg den iyi gözüküyor çoğu testte ve hızlanmalarda...

megane kalkışta leondan güzel.3 korna yapıp basıldığında megane hemen fırlıyor fakat leon bekliyor biraz aynı anda gaza basmamıza rağmen.fakat bunun için 1.vites 10 la giderken birde 20 yle giderkende denedik.özellikle leonun 3.vitesinde leon çıkıyor azcık.sonra megan onu kapatıyor.bu arada 1.6 poloda heralde 8v 102 lik motor var.103 dedi sahibi.onu sadece meganla denedik.roll ve drag olarak.bizim megan her türlü önde fakat meganı bu kadar zorlaması dikkatimizi çekti.1 boy vardı yoktu aralarında.3.vitesten sonra 1 boy civarı.video çekmedik.

Şanzıman faktörü:)
Manueli çokta güzel ayırır her ikisini. Hondanın ciddi anlamda otomatik şanzıman sıkıntısı olduğunu düşünüyorum hele ki o i-shift denen yarı otomatik insanı rezil kepaze eden şanzımandan sonra (1.6 civicteki i-shift değil üstelik tam otomatik onu koysalar bizim hantalın allahı 1.6 vectrayada geçilir:))... Renult un edc side dsg den iyi gözüküyor çoğu testte ve hızlanmalarda...

Tam otomatik olsa yine iyi. Değişken oranlı şanzıman var. Düzgün yapsalar tam otomatikten daha verimli aslında ama üretiminde ya da yazılımında kesinlikle büyük bir hata var.

ilker bu arada geçen seni gördüm emin olamadım.sunrooflu bi leon.bende çukurambara doğru gidiyodum a3 le .
arkadaşlar civic hiç gelemiyor sonuç olarak.megane hafife alınmaması lazım gayet güzel yürüyor kaç senedir bildiğim araç.vtec2 yle yürürüm dedi :D

Olabilir okul o tarafta ama bu aralar hiç gitmedim.

megane kalkışta leondan güzel.3 korna yapıp basıldığında megane hemen fırlıyor fakat leon bekliyor biraz aynı anda gaza basmamıza rağmen.fakat bunun için 1.vites 10 la giderken birde 20 yle giderkende denedik.özellikle leonun 3.vitesinde leon çıkıyor azcık.sonra megan onu kapatıyor.bu arada 1.6 poloda heralde 8v 102 lik motor var.103 dedi sahibi.onu sadece meganla denedik.roll ve drag olarak.bizim megan her türlü önde fakat meganı bu kadar zorlaması dikkatimizi çekti.1 boy vardı yoktu aralarında.3.vitesten sonra 1 boy civarı.video çekmedik.

leonun sonradan gaza gelmesi elektronik kelebekten kaynaklanıyor..leona bi kalkış sistemi tak o zaman anında tepkiyi verir :)

Geri
Üst Alt