Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon park sensörü...

orjinal olsa da makyajsızlarda bildiğim kadarıyla müziğin sesini kısmıyo geri viteste..bende de sesi kapatma gibi bişi yok..olsa güzel olurdu benim için araba kısardı.. :D :D

on we arka sensorde cenmaxx i oneririm tam senin istedigin gibi ekranli mesafe we hangi sensore ne kadar yaklastigini gosteriyo 20 km nin altinda on sensorlerde aktif geziyorsun diyelim dur kalk trafiktesin on taraf otup duruyo bir tane tusu war montajlarken bir yere sabitlenior ona basinca on taraf kapaniyor orjinal gibi

on we arka sensorde cenmaxx i oneririm tam senin istedigin gibi ekranli mesafe we hangi sensore ne kadar yaklastigini gosteriyo 20 km nin altinda on sensorlerde aktif geziyorsun diyelim dur kalk trafiktesin on taraf otup duruyo bir tane tusu war montajlarken bir yere sabitlenior ona basinca on taraf kapaniyor orjinal gibi

Hocam fiyat nedir bu dediğin markanın?

Bildiğim kadarıyla yok ama bence gerek de yok alışırsın 1-2 haftada.

Hocam dediğim gibi biliyorsun C5'lerin burnu çok uzun ona alışınca Leon'da öyleymiş gibi geliyor uyarıda olmayınca burnu sürtecekmiş hissi veriyor...
Ama dediğin gibi daha 1 ay oldu zamanla alışırım... :)

bugün almış bulunuyorum arabamı bursa eskişehir arası 6.5 yaktı bu dahada azalacaktır umarım...bi maket araba için zorladım ona bile para istediler 20 lira bişeydi yuh dedim ....

hayırlı olsun :) ben egsoz ucuna zorlamıstım ama 200 küsür lıra oldugunu bılmıyordum :)

Hocam fiyat nedir bu dediğin markanın?

300 ile 400 arasinda degisiyor fakat sana bnm tanidik yerden daha ucuza cozeriz bu sensoru istersen gorusmemi istersen fiyat alirim; urunun linki http://www.parkmatik.com/4305.html bizzat denedim bunu arkadasimin arabasibnda takili cok guzel calisiyor ses ayari da war 3 kademe kafa da sisirmiyor we cok guzel bana uymayan tek yani ben ekran istemiyorum :) killik bende dedigim gibi bu urun den istersen fiyatta emin ol baya ii bisiler ayarlamaya calisirim

300 ile 400 arasinda degisiyor fakat sana bnm tanidik yerden daha ucuza cozeriz bu sensoru istersen gorusmemi istersen fiyat alirim; urunun linki http://www.parkmatik.com/4305.html bizzat denedim bunu arkadasimin arabasibnda takili cok guzel calisiyor ses ayari da war 3 kademe kafa da sisirmiyor we cok guzel bana uymayan tek yani ben ekran istemiyorum :) killik bende dedigim gibi bu urun den istersen fiyatta emin ol baya ii bisiler ayarlamaya calisirim

Eyvallah hocam sağol... Peki bu ekran aracın hangi bölgesine monte ediliyor? Birde ben arkalara taktırdım sadece öne taktırsam acaba fiyat ne kadara düşer?

bende de kesmiyo muzigi serviste takilan sensor sen yaparsin diyo demek ki :D

Geri
Üst Alt