Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon jant lastik

kardeşim o jantlar leona kesınlıkle yakışmaz emın ol arkadaşımda s5 jantı var replıka lastıklerıyle beraber ıstersen bır bak...

biraz knka bide oz advan gibi jantları beyenyrm hep onlarda çok pahalı replikasını buluyosun advann bijon aralığıu uymuyo kafam çok karışık

güzel bi oz yakışır bence oz a odaklan veya yapıcak bişi yok bbs en olmadı cupra jantı bul :D

Çok klasik olacak bu fikir ama 900tl replika BBS ch alırım 5cm yayla keyfime bakarım diyorum :)

jant işi çok zor ya :)
çok yoruyo valla :)
:D bilmiyorum knka inş yakışır yağrın gidiyrm bakıcam son defa kafama yatarsa alıcam yatmazsa dönerm geri
kardeşim o jantlar leona kesınlıkle yakışmaz emın ol arkadaşımda s5 jantı var replıka lastıklerıyle beraber ıstersen bır bak...
2 yakışmaz oldu :D nerden bakabilirim
güzel bi oz yakışır bence oz a odaklan veya yapıcak bişi yok bbs en olmadı cupra jantı bul :D
knka aslında oz da oz diyorum ama oz larda 2.500 lira can mı dayanır okuyom ben ya öğrenci adamm etmne budum ne oz alayım :D

çok yoruyo valla :)

:D bilmiyorum knka inş yakışır yağrın gidiyrm bakıcam son defa kafama yatarsa alıcam yatmazsa dönerm geri

2 yakışmaz oldu :D nerden bakabilirim

knka aslında oz da oz diyorum ama oz larda 2.500 lira can mı dayanır okuyom ben ya öğrenci adamm etmne budum ne oz alayım :D

satıyorumda ilanım var sport up ve s5 jantı dıye ordan bakabılırsın...

Advan serileri bence leona pekte yakışmaz, daha çok uzakdoğu üretimli araçlara yakışıyor. :) ultraleggera mantıklı tercihlerden birisi :)

Ben seat sport taktırdım kurtuldum :)

yardımlarınız için sağolun arakadaşlar jant işini hallettm bu jantlar takılmışdır

Geri
Üst Alt