Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR Gizli Özellik

yılmaz16

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese selamunaleyküm iyi akşamlar diliyorum , leon fr 2016 büyük ekranlı aracımın gizli özellikleri nelerdir sanırım modellerde farkediyormus mesela 2013 ile 2016 da farkliliklar olabiliyormuş diye duydum , netten baktım ancak elle tutulur birseyler bulamadim , nedir aracımın gizli ozellikleri , birde bu geri vitese takınca aynaların aşağıyı gösterme olayı gizli özellik mi yoksa standartta gelen birseymi ilk defa bu aksam forumda okudum dikkat etmemistim eğilip egilmedigine , aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler:)

Öncelikle herkese selamunaleyküm iyi akşamlar diliyorum , leon fr 2016 büyük ekranlı aracımın gizli özellikleri nelerdir sanırım modellerde farkediyormus mesela 2013 ile 2016 da farkliliklar olabiliyormuş diye duydum , netten baktım ancak elle tutulur birseyler bulamadim , nedir aracımın gizli ozellikleri , birde bu geri vitese takınca aynaların aşağıyı gösterme olayı gizli özellik mi yoksa standartta gelen birseymi ilk defa bu aksam forumda okudum dikkat etmemistim eğilip egilmedigine , aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler:)
Gizli özellikler aracın üzerinde belli oluyor hangisi aktif hangisi aktif olmuyor diye
Örn. 2013 bir seride yağmurda otomatik cam kapatma aktif oluyor bir kısmında olmuyor
Sağ yan aynanın aşağıya inmesi bir çoğunda standart bilgi ekranında işaretli olması gerekli
Ayna ayar tuşunda R konumda olması gerek ondan sonra geri vitese alınca ayna aşağıya iner

Bu mesaj SM-J710FQ using SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Maslak Sanayii de falan ya da Bağcılar Merkez yakınında birileri var mı gizli özellik açacak?
Aracım 2014 leon fr 1.4tsi

Bağcılar- Yenibosna arasında Vural Oto Abdullah var.
Ender anadolu yakasında neyse burda da Apo usta tek geçerim.

Ben de 2016 Seat Leon FR sahibiyim. Gizli özelliklerini zamanında araştırmıştım. Aklıma gelenleri sıralayayım.
Selektör yaptığınızda sis farlarının da uzunlarla yanıp sönmesi. (Sis farlarının dönüşlerde otomatik yanması iptali gerekiyor)
Amerikan parklar
Sinyal verdiğinizde gündüz farlarının da sinyallerle ters olarak yanıp sönmesi. Arka sinyallerde de led farların yanıp sönmesi.
Akıllı sinyal normalde 3 tekrardır. Bunun 5 tekrara çıkarılması. (Bazı araçlarda olmuyor)
Kapı kilitlemeye basınca aynaların da otomatik kapatılması. (3 saniye basmadan tek basma ile)
Kapıları kilitlediğinzde kornadan gelen bip sesi.
Gündüz farları normalde sürekli yanar. Kapatılmaz. Ayarlar kısmına gündüz farlarının aç/kapa sekmesinin eklenmesi.
Arka ledler normalde akşam yanar sadece. Bunları sürekli yanacak hale getirilmesi.
Kadran selamlaması. (Genellikle standart olarak açık. Bazı araçlarda kapalı olarak geliyor.)
Aklıma gelenler bunlar. Fiyatı 60-100 lira arası değişiyor. İyi forumlar.

Ben de 2016 Seat Leon FR sahibiyim. Gizli özelliklerini zamanında araştırmıştım. Aklıma gelenleri sıralayayım.
Selektör yaptığınızda sis farlarının da uzunlarla yanıp sönmesi. (Sis farlarının dönüşlerde otomatik yanması iptali gerekiyor)
Amerikan parklar
Sinyal verdiğinizde gündüz farlarının da sinyallerle ters olarak yanıp sönmesi. Arka sinyallerde de led farların yanıp sönmesi.
Akıllı sinyal normalde 3 tekrardır. Bunun 5 tekrara çıkarılması. (Bazı araçlarda olmuyor)
Kapı kilitlemeye basınca aynaların da otomatik kapatılması. (3 saniye basmadan tek basma ile)
Kapıları kilitlediğinzde kornadan gelen bip sesi.
Gündüz farları normalde sürekli yanar. Kapatılmaz. Ayarlar kısmına gündüz farlarının aç/kapa sekmesinin eklenmesi.
Arka ledler normalde akşam yanar sadece. Bunları sürekli yanacak hale getirilmesi.
Kadran selamlaması. (Genellikle standart olarak açık. Bazı araçlarda kapalı olarak geliyor.)
Aklıma gelenler bunlar. Fiyatı 60-100 lira arası değişiyor. İyi forumlar.

Benim selektör yaparken uzunlarla birlikte sisler de yanıyor. Ancak sis farlarını dönüşte de aktif olarak kullanabiliyorum.

Benim selektör yaparken uzunlarla birlikte sisler de yanıyor. Ancak sis farlarını dönüşte de aktif olarak kullanabiliyorum.
Aynen öyle
[doublepost=1488465030,1488464912][/doublepost]Gizli özellikler aynı model olmasına rağmen değişiyor.
Mesela benim arabam 2016 Dsg 1.4 150 aynı gün aynı saat aldığımız bir arkadaşımın aracı da motor ve şanzuman aynı olmasına rağmen benim aracımda arka park sensörü görseli, ayna aşağı inmesi orjinalinde vardı. Görsel de değişikti.
Ayrıca ben XDS yi açtırdım, ama onda Xds yoktu. Açılamadı..
Yani genel özellikler aynı ama farklılık da gösterebiliyor bu gizli özellik muhabbeti.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Konu başlığı büyük harfle açmak yasaktır bilginiz olsun.

Selamünaleyküm arkadaşlar leon fr euroleague paketi 2016 model araca sahibim aracın gizli özelliklerini açtık ama bazı şeyler olmadı mesela
-Şerit değiştirirken verilen kısa sinyalin 3 kereden 5 kereye yükseltimi
-Araç kilitledikten sonra açık kalan cam varsa bunun yağmur yağınca otomatik kapanması
-Katlanır aynalı araçlarda araçtan inince uzaktan kumandaya bir kere bastığınızda aynaların katlanması
2016 da bu özellikler açılmıyor mu ?
Sakarya içerisinde yardımcı olabilecek kimse varmıdır yada en yakın İzmit de şimdiden teşekkürler..

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt