Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 TSI ilk gun izlenimim...

öncelikle hayırlı uğurlu olsun
ama çok merak ettim ya bunun 1 ağustostan itibaren 2011 olması gerekmiyor mu?

teşekkurler...evet ruhsatta 2011 yazmasını isteseydim ağustosun ilk haftası teslim almam gerekecekti..aa bu arada imza attım 2011 model aracı kendi rızamla ruhsatına 2010 yazdırdım diye...

teşekkurler...evet ruhsatta 2011 yazmasını isteseydim ağustosun ilk haftası teslim almam gerekecekti..aa bu arada imza attım 2011 model aracı kendi rızamla ruhsatına 2010 yazdırdım diye...

hayırlı olsun..yalnız bişeyi anlamadım aracın ruhsatta 2010 yazıyorsa modeli odur zaten..ama birde imza attım diyorsunuz :confused:

bizde yeni araç aldık arkadaşlar 1 ağustosu bekliyoruz 2011 model yazılması için. Hayırlı uğurlu olsun diyelim tekrardan. Aracında ESP varmı? Renk ve fiyatı nedir acaba sakıncası yoksa? :=)

Hayırlı ugurlu olsun... kazasız belasız cezasız sürüşler...

Hayırlı olsun Kazasız belasız kullanmanızı dilerim, keşke 1-2 hafta daha bekliyip 2011 yazdrsaydınız ruhsata

hayırlı olsun..yalnız bişeyi anlamadım aracın ruhsatta 2010 yazıyorsa modeli odur zaten..ama birde imza attım diyorsunuz :confused:

arac üzerinde cd teyp olayını 2011 kasalarda değiştirmişler bizimkiside 2011 kasa olduğunu ama yasa gereği 2010 yazcaklarını sölediler... imza olayıda ilerde 2011 kasa araba verdiniz ama bana 2010 yazdınız dersem diye attırdılar...

Geri
Üst Alt