Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.2 TSI izlenimlerim

Ya arkadaşlar kapıların otomatik kilitlenmesini halletim de bu kapılar içerden hangi kolu çekersen çek açılıyor.sadece dışarıdan açamasınlar diye koyulmuş bir özellik.üzüldüm buna çoluk çocuk el atınca açılmasa iyi olurdu.birde kitapta yazmayan ama sizin keşfettiğiniz özellikler varsa paylaşılırsa duacı olurum.arabamı seviyorum:)

kıtap yazmısmı bılmıyorum ama ben arabayı temızlerken surucu koltugunun altındakı bolmeyı kesfetmıstım :) cok mutlu olmustum

Ya arkadaşlar kapıların otomatik kilitlenmesini halletim de bu kapılar içerden hangi kolu çekersen çek açılıyor.sadece dışarıdan açamasınlar diye koyulmuş bir özellik.üzüldüm buna çoluk çocuk el atınca açılmasa iyi olurdu.birde kitapta yazmayan ama sizin keşfettiğiniz özellikler varsa paylaşılırsa duacı olurum.arabamı seviyorum:)

normali zaten o. allah korusun bi kaza anında içerde kilitli kalmamak için düşünülmüş. ama arka kapılar da zaten çocuk kilidi mevcut onu devreye soktuğunuz da sadece dışarıdan açabilirsiniz

Evet onu biliyorum.koltuk altı cebi de biliyorum.bu arada 4 camda da sıkışma önleme özelliği var mı acaba?birde arkadaşlar alırken yaptırmadık,park sensörü düşünüyorum.orjinali kaça olur acaba.bir de radyo ekranından park mesafe ölçümü gösteriliyor mu orjinal park sensöründe?ilginize teşekkürler.

park sensörü bende de yok o yüzden birşey diyemeyeceğim ama sıkışma önleme özelliği bildiğim kadarıyla 4 camda da mevcut

300 lıra ya takılıyordu ben aracımı alırken.ekranda gosterme ozellıgı yoktu

Hadi yaa.tüh canım sıkıldı şimdi..yani hem 300 ver hem görüntü alama..

aslında olsaydı guzel olurdu:) muhakkak bnun cozumu vardır ama bence teybı rn510 du galba onunla degıstırmek sart

Geri
Üst Alt