Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LE10 um..

Anladım bılmem farkettınızmı ama banada ıyı laf gıydırmıssınız arada :D bende balıkesırlıyım ancak toplamda 7 senedır burda olunca ıstanbul yazdım saka bıryana umarım yazın gorusuruz toplamda kac kısıyız onuda bılmıyorum ama

Anladım bılmem farkettınızmı ama banada ıyı laf gıydırmıssınız arada :D bende balıkesırlıyım ancak toplamda 7 senedır burda olunca ıstanbul yazdım saka bıryana umarım yazın gorusuruz toplamda kac kısıyız onuda bılmıyorum ama

Estafirullah kardeşim Bilerek Olmamış Ama, Yerinde Olmuş galiba.. :D Ben bundan Öncede 4 sene kadar Kıbrısta, Girnede kaldım, Ondan Önce İzmirde filan.. Şimdide Karstayım Ama Yok Balıkesirden Başka yeri yazmam Ama senin için bu geçerli değil tabi, çünkü bu forumdaki arkadaşların %80'i oralarda o yüzden hepsine teker teker açıklama yapman doğru olmaz, zaten memleketin demior, orda yaşadığın yer diyor.. yani sen doğrusunu yazmışsın.. Aşırı Bağımlılık Gösteren benim.. O yüzden Sıkıntı Yok kardeşim.. :)

Toplamda bir elin parmağını geçmiorus sanırım, benim bildiğim Sen varsın, Serkan Abi var birde ben.. Aslında Çok iyi Bi noktaya parmak Bastın.. Niye böle bi konu açmayasınki niye tanışmayalım varsa diğer Balıkesili Hemşerilerimizle..

Oooo Hayırlı uğrlu Olsun Kardeşim ikisinede, Öncelikle Okulunu en iyi bi şekilde Bitirmen Dileğiyle, Arabanda gelir kazasız belasız Kullanırsın, Yazın Tatilde Balıkesirde olursun herhalde Haberleşir Serkan Abinin Çayını İçmeye Birlikte Gideriz İnşallah..
En yakın zamanda Arabanın fotoğraflarına yorum yazmak dileğiyle ;)

Kesinlikle bekliyorum arkadaşlarım sizleri çay kahve içmeye ve bolbol seat muhabettine ,kızılay caddesine çekeriz sıra sıra seatlarımızı öyle yudumlarız çaylarımızı :)yeni dükkan kızılay caddesinde ne de olsa ...

Kesinlikle bekliyorum arkadaşlarım sizleri çay kahve içmeye ve bolbol seat muhabettine ,kızılay caddesine çekeriz sıra sıra seatlarımızı öyle yudumlarız çaylarımızı :)yeni dükkan kızılay caddesinde ne de olsa ...

Serkan Abi ordaki dükkan ne üzerine, Eskiden parfümde alıodum abi ben senden 6 Eylüldeki mekandan, hatırlıorum ama ozamanlar küçüktük tabi.. Kızılayda nerde Abi diğer mekan orası hiç gözüme çarpmamış..

Kızılaydaki mekan yeni abicim henüz 5 ay oldu açalı,hemen caddede altıeylül ilköğretimin karşısında şapka ve aksesuar üzerine..
Bak işte bu da yeni mekanın fotosu belki geçerken dikkatini çekmiştir

Uploaded with ImageShack.us

Kızılaydaki mekan yeni abicim henüz 5 ay oldu açalı,hemen caddede altıeylül ilköğretimin karşısında şapka ve aksesuar üzerine..
Bak işte bu da yeni mekanın fotosu belki geçerken dikkatini çekmiştir

Uploaded with ImageShack.us

Serkan Abi Muhakkak görmüsümdür, Sömestrda ordaydım çünkü.. Hayırlı Olsun bu arada allah kazancını arttırsın.. Balıkesirde Bu tip Başarılı İşler yapan sizin gibi Abilerimizi Görmek Bizide Mutlu Ediyor inan..

aracın hayırlı olsun abicim bizim kara böcekle fotolarını çekelim sen gelince :)

Siz caddede Leonları sıralayıp çay içeceksiniz ya Serkan'ım ,en önde benim ibiş olacak ama :)

Geri
Üst Alt