Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LE10 um..

Abi düzelttim hemen 380 yazacağıma 280 yazmışım.. Ama genede yarı fiyatı sayılır 512 TL + KDV + Montaj nerde 380 nerde..
Bilsem sorardım walla Erkan abi, ama benimde bu ara bi durmam bi ara vermem lazım yoksa bende çekicem iflas bayrağını.. :D
Ayrıca senin RCD ye bitiorum abi, ama ben RNS taraftarıyım onun için biraz bekliycem..
Eğer aklında varsa böle bişey adım adım ben sana anlatırım ne nasıl oluo özelden yazışırız
gerekirse tel: 532 558 79 97 de bu :)
zaten 280 desen hemen banada sipariş et diyecektim.cupra pedal seti siparişide verdim.battı balık yan gider anasını satayım.son demleri oynuyorum zaten.
ben zaten rcd yi gorsellik için aldım.ben olsam rns yerine daha uygun fıyata aynı ozellıklerde necvox alırdım.
numaranı aldım kardeşim ama aklımda degilde cebimde şuan için 380 tl yogg :D

zaten 280 desen hemen banada sipariş et diyecektim.cupra pedal seti siparişide verdim.battı balık yan gider anasını satayım.son demleri oynuyorum zaten.
ben zaten rcd yi gorsellik için aldım.ben olsam rns yerine daha uygun fıyata aynı ozellıklerde necvox alırdım.
numaranı aldım kardeşim ama aklımda degilde cebimde şuan için 380 tl yogg :D

Sıkıntı yok abi alacak olursan haberleşiriz..
Oo Pedal takımı hayırlı uğurlu olsun şimdiden.. Ganiye benden selam ;)

Teşekkürler Enes EROL.

Arkadaşlar tekrar merhaba, Bulmak için yoğun ve uzun çaba sarf ettiğim "Auto Emecion" sloganını, Enesin "ben göndereyim sana uğraşma" demesi üzerine şıp diye basıp çıkartıp arabama yapıştırdım bu vesile ile Enes EROL arkadaşımıza teşekkürler ediorum..
DSC03055.jpg
Bir tane kırmızı bir tanede Siyah bastırdım, Kırmızıyı Sola, Siyahıda Sağa Yapıştırdım..
Çok hoşuma gitti benim çok beğendim bir tanede arkaya "S" nin sağına bastırıp yapıştırıcam nasipse..
DSC03056.jpg
Hazır çekmişken SCW stickerımızıda gösterelim dedim, Sağolsun ENES onunda folyo kesim tasarımını yolladı Tamponun Sol Alt Kısmına Plakanın Yanına Düz kırmızı renkte Bastırmayı Düşünüorum.. Bu arada COPA sticker ı da var elimde Folyo Kesim onuda Enes Gönderdi
DSC03057.jpg
Çok Sağol Ellerin dert görmesin ENES..

Ekli dosyalar

• DSC03055.jpg
    DSC03055.jpg
    73.6 KB · Görüntüleme: 45
  • DSC03056.jpg
    DSC03056.jpg
    73.8 KB · Görüntüleme: 34
  • DSC03057.jpg
    DSC03057.jpg
    89.2 KB · Görüntüleme: 39
ya bu nasıl bir araç yapısdırmalar güzelde insan görücüye çıkardığı kızını yıkatmazmı terbiyesiz nerde öğrendin sen bu kirli araba işini anlamadım gitti kıbrıslımısın sen gardaş:D

ya bu nasıl bir araç yapısdırmalar güzelde insan görücüye çıkardığı kızını yıkatmazmı terbiyesiz nerde öğrendin sen bu kirli araba işini anlamadım gitti kıbrıslımısın sen gardaş:D

Yalçın BABA Biliosun imam şey edince cemaat hepten salıverirmiş.. Hani Şu ilk yayınladığın fotoğrafları bi hatırlasan diorum, senin SİYAH FR'ı GRİ zannedioduk Gardaşşş :D

Gardaşşş Biliosun imam şey edince cemaat hepten salıverirmiş.. Hani Şu ilk yayınladığın fotoğrafları bi hatırlasan diorum, senin SİYAH FR'ı GRİ zannedioduk :D

:D kendin ol biraaz taklitçi olma :D benim araç griydi sonradan boyattım bende siyaha :)))

Ne taklitçiliği, Öyle değil, sizin gibi abilerimizin yolundan geliriz biz.. Bize yakışanda odur.. ;)
Bu ara işler yoğun biliosun vaktim olmuyor pek zaten Karsında havası çok kötü günde üç defa yağmur yağıyo, üşendim walla..
Aslında yapmazdım öle şeyler ama en azından camlarım açık dolaşmıorum baba içi temiz duruyo.:D:eek:

Ne taklitçiliği, Öyle değil, sizin gibi abilerimizin yolundan geliriz biz.. Bize yakışanda odur.. ;)
Bu ara işler yoğun biliosun vaktim olmuyor pek zaten Karsında havası çok kötü günde üç defa yağmur yağıyo, üşendim walla..
Aslında yapmazdım öle şeyler ama en azından camlarım açık dolaşmıorum baba içi temiz duruyo.:D:eek:
terbiyesizlik forever :D bekle resim atacam klimada gezerken :D görecen sen

Geri
Üst Alt