Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KY Leon Satılıyor!

arabaları karıştırdın galiba kadir benim araba dizel dsg hayırdır pedal seti,egsoz,filan ne yapacam bunları puhaha puhaha puhaha

Linea R Panjur benim...
Kadirim sen şimdi senin araç yeni kasa bu eski kasalara uyar diyeceksin ama olsun ben talibim..Alıp vitrine koyacam linea r panjurumuz yok demiyelim dimipuhahapuhaha

Şaka bir tarafa bence sökme biraz daha sabırlı ol ikinci elde piyasa çok durgun ama bence çıkar bir kısmet be kardeşim...

Linea R Panjur benim...
Kadirim sen şimdi senin araç yeni kasa bu eski kasalara uyar diyeceksin ama olsun ben talibim..Alıp vitrine koyacam linea r panjurumuz yok demiyelim dimipuhahapuhaha

Şaka bir tarafa bence sökme biraz daha sabırlı ol ikinci elde piyasa çok durgun ama bence çıkar bir kısmet be kardeşim...
abi benim waktim kalmadı işler sarpa sardı. parçalıyorum konuyuda açarım bugun yarın boş halde satacağım. hem parçalarda eşin dostun işine yarasın

Geri
Üst Alt