Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kuzin Apla

Şimdi Kuzin apla evimde misafirim var,ama İzmit iftar organizasyonuna gitmek istiyorum,napim apla.?

Apla inşallah iftardan sonra cevap vermezsin..

sevgili gökhan benim kardeşimin de doğum günü bugün ve onu zaten az gördüğüm için burda kalmak zorundayım..

sana bir kaç öneri verebilirim
1-misafirin kaç kişi..öyle iki kişi ise al beraber götür bak size ne gösterecem de ama ya unutmuşum yolu biraz uzun sürdü dersin.
2- evde su kalmamış diyip çıkarsın izmite iftara gidersin
dönüştede izmitten su alırsın oraya ait çok kaliteli sula var..istanbulda da kalmamış da gidip ordan aldım dersin..

şimdilik aklıma gelenler bunlar

sevgili gökhan benim kardeşimin de doğum günü bugün ve onu zaten az gördüğüm için burda kalmak zorundayım..

sana bir kaç öneri verebilirim
1-misafirin kaç kişi..öyle iki kişi ise al beraber götür bak size ne gösterecem de ama ya unutmuşum yolu biraz uzun sürdü dersin.
2- evde su kalmamış diyip çıkarsın izmite iftara gidersin
dönüştede izmitten su alırsın oraya ait çok kaliteli sula var..istanbulda da kalmamış da gidip ordan aldım dersin..

şimdilik aklıma gelenler bunlar

Teşekkür ederim apla,deneyeceğim.Aklıma geldikçe yine yazarım..

canım apla bir çok sorunların içinde olmama rağmen içim kıpır kıpır nedendir bilmiyorum

madem böyle bir konu var bakalım benim derdime çare bulabilecenmi apla

2 tane kız arkadaşım var birine X diğerine Y diyelim işler biraz daha karmaşık hal alsın :) X beni gerçekten seviyor Y ile ise mantık ilişkisi sadece iyi anlaşıyoruz birlikte olmaktan zevk alıyorum ama sevmiyorum hani onu her gördüğümde kalp atışlarım hızlanmıyor içimde garip şeyler hissetmiyorum ama X ıile yan yana geldiğimiz zaman kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor saatlerce konuşmadan göz göze baksak bile sıkılmıyoruz ikisinden birini seçmem lazım çünkü yavaş yavaş evlilik çanları çalıyor X beni seviyor bende onu ayrıca onla olmaktan mutluyum Y ise oda bende birbirimizi sevmiyoruz ama birlikte olmak çok eğlenceli ikimizde bir arada iken çok güzel vakit geçiriyoruz bütün sıkıntılardan streslerimizden arınıyoruz

canım apla bir çok sorunların içinde olmama rağmen içim kıpır kıpır nedendir bilmiyorum

sevgili başkan..
sıkıntı varken kıpır kıpır olmak umuttandır...yoksa patlardı insanlar..

bir diğer durum da şu bu kıpır kıpırlık..tişörtünün içine karınca yada karıncalar girmiş olabilir..gıdıklıyor olabilirler...
bedne vardı dün silkeledim raahtladım :D

sevgili serkan şimdi bir iş için dışarı çıkmalıyım akşam sana cevap yazacağım cevabın hazır ama çok kısa değil ve detayları var onlara dikkat etmen gerecek..

hadi gel benim derdime bir cevap yazda görelim saygıdeğer kuzin apla:)

hadi gel benim derdime bir cevap yazda görelim saygıdeğer kuzin apla:)

sevgili görkem senin cevabın kısa o yüzden hemen yazayım..
ya köprüye çık atla
yada ihtiyacın olan malzeme...bir süpürke sopası ve çarşaf malzemeler çarşafın içine konuyor...sonra 4 ucuyla düğüm atıyorsun içine sopayı takıp omzuna atıyorsun..ve vınn...
yada üçüncüsü..

Geri
Üst Alt