Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Konsoldan gelen ses hk.

m_kostik

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar,

2 haftadir konsoldan, aslinda direksiyon da olabilir emin olamadim sigorta sesine benzer tik tik ses gelmeye basladi. Bazen az bazen cok bu ses geliyor. Trim sesi degil. Arac 2018 model, bu sorunu yasayan oldu mu ?

yada bir fotoğraf paylaşırsanız daha ayrıntılı bilgi vermek adına

Araci cuma gunu dogus oto kartal’a biraktim. Test surusune ciktigimiz yetkili gerekli islemleri baslatacaklarini, video cekip teknik birime gondereceklerini ancak bu sesin seat tarafinda normal karsilanip islem yapilmama durumunun da olabilecegini soyledi. Ses hareket halinde ve arac sabitken tam tur direksiyonu cevirdigimde geliyordu. Bakalim ne sonuc cikacak, kendilerine israrla bu sesin 1 ay oncesine kadar olmadigini ve daha 1 yilini doldurmamis aracta bu tur sorunlarin normal karsilanamayacagini ilettim.

Geri
Üst Alt