Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima kalorifer.

sercan1907

Kayıtlı Üye
Herkese selam 2006 ibiza 1.4 stylance aracım hakkında 2 sorunum var şimdilik.

1. Dün akşam kaloriferi açim dedim camlar buğu yaptı motor derecesi 90 olmasına rağmen ılık üflüyordu. Dereceyi HI yaptım belli süre geçince sıcak oldu. Klimayı açtım sadece önler buğu gitti arkalar buğuluyfu. Devir daim ile econ tuşuna basılı tuttum 4.44 yazıyordu. Demek klima normal anlamına geliyor. Kırmızı su var antifiriz belki ondan diycem ama tuhafıma gitti tecrübe edinen var mı ne yapmam gerekir bakım için nereye gidim yönlendirin beni sanayide öpmesinler beni donanımlı gideyim?

2. Farlara led xenon taktım arka kapaklarını kapatmadım farların pervanesi havalandırması yapması gerekiyormus kapatırsak arıza yapar dedi kapağını takmadık. Dün akşam bir baktım farın içi buğudan görünmüyordu sorun olur mu ilerde yada kapağı taksam led xenon arıza yaparmı hava almazsa pervanesi var sonucta. ?

Herkese kazasız günler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt