Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kışlık Lastik (İbiza)

Lastikçiyim usta kafana takma aslında kış lastiği için uygun şartlar daha oluşmadı ama çok sıkıntı olmaz sadece fazla km yapıpta çakıllı yollarda felan kullanma çünkü kış lastıklerı geregınden fazla ısınır da çakıllı yollarda kullanılırsa lastik tabanın da küçük parçalanmalar olabılır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lastikçiyim usta kafana takma aslında kış lastiği için uygun şartlar daha oluşmadı ama çok sıkıntı olmaz sadece fazla km yapıpta çakıllı yollarda felan kullanma çünkü kış lastıklerı geregınden fazla ısınır da çakıllı yollarda kullanılırsa lastik tabanın da küçük parçalanmalar olabılır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim dediklerinizi dikkate alacağım. Zaten yazlık lastiklere dönebilme gibi bir seçeneğim olmadığından arabayı evin önüne sabitleyecektim tek çare. Yaptığım yol işyeri ve ev arası haftaiçi sadece. Git gel 18 km olduğundan ben de çok yıpratmam diye avutuyorum.

Geri
Üst Alt