Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kış yakıt tüketimi

İlgileriniz için teşekkürler bu akşam araba ilk bakımına girdi hava filtresi leş gibiydi belki bi nebze iyileşme olabilir..
kullanıma gelirsek bana göre normal kullanıyorum yani kibar kullanırım zorlamam birden gazlamam.. Ama çok kısa mesafe kullanıyoruz o yüzden olabilir diye düşünüyorum büyük ihtimal..

Sakin kullandığım söylenilmez yolu boş buldukça gazlarım.evet bende kısa mesafe kullandığım için motor ısınmadan stop ettiğim oluyor bu değerler olması normal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sakin kullandığım söylenilmez yolu boş buldukça gazlarım.evet bende kısa mesafe kullandığım için motor ısınmadan stop ettiğim oluyor bu değerler olması normal

Ozaman bi problem yok benim araçta Teşekkürlerr

Benim ortalama 7 9 litre arasında dizel arac icin 7 litre normal kis ve istanbul sartlarinda birde mutkaka en az 10 dk araci calistirip cikin yola

Benim ortalama 7 9 litre arasında dizel arac icin 7 litre normal kis ve istanbul sartlarinda birde mutkaka en az 10 dk araci calistirip cikin yola
Abi 10 dakika birazcık çok değil mi? Ben kontağı çeviriyorum göstergedeki lambalar yandıktan sonra marş basıyorum sonrasında 1 dakika bekliyorum yani tabiricaizse 1 dakika :) devir kendine gelip motor sesi normale gelene kadar hareket etmiyorum sonrasında hareket ediyorum :)

Abi 10 dakika birazcık çok değil mi? Ben kontağı çeviriyorum göstergedeki lambalar yandıktan sonra marş basıyorum sonrasında 1 dakika bekliyorum yani tabiricaizse 1 dakika :) devir kendine gelip motor sesi normale gelene kadar hareket etmiyorum sonrasında hareket ediyorum :)
Telefonun azizliği 1 dk yiruma bakip 10 dakka calistirmayin sakin daha önce 10 yazmisim onu algilamis telefon

Bnm aracta 2008 1.6 leon 11.5 altını daha goremedım

Bnm aracta 2008 1.6 leon 11.5 altını daha goremedım

Araç benzinliyse o ortalamalar normal :)
Bende daha önce honda civic 2013 vardı 1.6 otomatik benzinli.. 10 litre altını görünce seviniyordum ama uzun yolda 6.4 görmüştüm ve havalar soğuk o ortalamada normal gibi geldi bana ama daha iyi bilen abilerimde olabilir 2008leona fikrim bu

İstanbul içi yazın 6.9 gördüm kışın 8.3 ü aşmadı henüz. Hız her zaman 19-22 km arası.
1.2 tsi 110 hp.

Geri
Üst Alt