Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kimlere STOP zevki yaşattınız:)

Madem öyle bende yazayım bi anımı;

1.6 LPGli Leonumla Karedeniz sahil şeridinde Kaptırmış gidiyorum tabi ozamanlar gençtim çok, ben diyeyim 210 Kmh siz deyin 230 kmh sonra, Aynaya bi baktım arkadan iki far ışıldadı gözüme ne olsa beğenirsiniz Passat CC artık onu nerden anlamışsam o mesafeden, neyse baktım yaklaşıyor sonra ben bir yapıştırdım bir yapıştırdım Passat CC dikiz aynasında Kayboldu.. Sonra tam Rizeyi çıktım o radarlı tünele gelmeden birde baktım önümde a5 hemde SLine Kapatmış solu, kaptırmış gidiyor.. dayadım tamponu arkasına, baktım yol vermiyor, bi sellektör yaptım, gaza yüklendi; güya beni arkada bırakacak yapıştırdım hemen küçük vitesi hemde hızım 200 kmh verdim sağa, bir topuk.. sağdan geçtim A5'i dikiz aynamda kayıplara karışması 3 ila 4 sn arası filan şimdi tam hatırlıyamıyorum, ama bide BMW 3.20 yi yemişim virajda; o anlatılmaz yahu.. Sonra omuzuma biri dokundu ne var noldu diye arkamı dönmeye kalmadı birde baktım ev arkadaşım; işe geç kalacaksın kalk diyor.. puhaha

Dizel almayı düşünüyorum,dizeller benzinlilerden daha atak cünkü 190 nm lik bir tork farkı var inanılmaz tepkimeler veriyor..

500nm tork güzel zevk verir abi.

Konuda bazilari kendini bisey saniyo, bön bön konusuyo. Kendini cemyilmaz zannediyo da yandan yemisi. Begenmiyosan okuma da yorumda yapma cok komik gorunuyosun. Bos konusmadan once gidin bahsedilen araclarin ne yapacagina bakin. Cok salak gorunuyosunuz burdan

naptın kardeşim resmen katil yaptın beni ben umrumda olmaz derken kendim için söylemiştim başkasının hayatıyla niye oynıyim mesala örnek veriyim yol boş ben normal gidiyorum sonra benden güçlü biri gelip bana bulaşıyo sonra basıyo gidiyo bende peşine basıyorum viraj var o yavaşlıyo cesaret edemiyo ben onu geçerek dip gazla viraja giriyorum burda ne olur yol boş yaya zaten yok en kötü ihtimal olan bana olur bunu demek istemiştim :)

Sanada olmasın Kardeşim yolda bulmadın ya canını Bırak seni geçen teneke geçsin gitsin

Walla Muradım kendini cem yılmaz zannedenmi çok, yoksa, F1 pilotumu anlayamadık, bi baktım herkes yandan yemişi; Rosberg'in!

Ne A5'ler kalmış, ne X5'ler, ne BMW'ler.. Yahu BOING yolda gitse ona stoplarını seyrettirecek olan var.. Amenna Gençsiniz Kanınız coşkulu akıyorda, bizde bu saçları değirmende ağartmadık kardeşim, bişeyleri yazıp çizerken biraz daha objektif olun..

Ayrıca Siz Menkıbelerinizle, Mübalalarınızla, insanların vakitlerini nasıl çalıyorsanız, Onların latifelerine de bi zahmet katlanacaksınız!

Yaşınız genç olur böyle şeyler.. Yazıp-çizdiklerinize, Konuşup-Güldüklerinize biraz daha özen göstermeniz dileğiyle..:eek:key:

Walla Muradım kendini cem yılmaz zannedenmi çok, yoksa, F1 pilotumu anlayamadık, bi baktım herkes yandan yemişi; Rosberg'in!

Ne A5'ler kalmış, ne X5'ler, ne BMW'ler.. Yahu BOING yolda gitse ona stoplarını seyrettirecek olan var.. Amenna Gençsiniz Kanınız coşkulu akıyorda, bizde bu saçları değirmende ağartmadık kardeşim, bişeyleri yazıp çizerken biraz daha objektif olun..

Ayrıca Siz Menkıbelerinizle, Mübalalarınızla, insanların vakitlerini nasıl çalıyorsanız, Onların latifelerine de bi zahmet katlanacaksınız!

Yaşınız genç olur böyle şeyler.. Yazıp-çizdiklerinize, Konuşup-Güldüklerinize biraz daha özen göstermeniz dileğiyle..:eek:key:
Senin tii ye almana bayildim zaten :) senlik bi urum yok kendini komik zanneden anlar zaten kendini ayrica benm gectim dedigim araclardan inanmadigin bi tane varsa soyle. :) aciklama yaparim :)

Sacma sapan yazilar var isterse polo mersoyu 50 kez gecsin ne olacakki o 90 bn euroluk araba binmekle polo aynimi
Polo gti ile e250 cgi ayni kategorimi mersoyu kalitesi 10 tane polo eder arti aralarinda 400 kg fark var
Mersoyu alan guc icin alacaksa amg alir
Bende 645 bmw yi inim inim illettim eee ne olmus 645 e adam o kadar para dokmus salaklikmi yapmis

Senin tii ye almana bayildim zaten :) senlik bi urum yok kendini komik zanneden anlar zaten kendini ayrica benm gectim dedigim araclardan inanmadigin bi tane varsa soyle. :) aciklama yaparim :)

Muradım Sıkıntı yok burda az çok herkes birbirini tanıyor, kim kimin ne yaptığını, ne yapabileceğini biliyor, Golften önce neye biniyordun, onun hakkında neler söylemiştin, onunla kimle yürümüşün, golf neler yapabilir, aşağı yukarı herkes biliyor..:eek:key:

Ben inansam ne inanmasam ne.. önemli olan anlatılanların gerçeğe ne kadar yakın olduğu, yoksa duran x5i herkes geçer yada ne bilim 1.4 ibizayla herkes ışıktaki A5i sağdan geçer vesaire önemli olan dürüst davranabilmek, Objektif olabilmek.. :(

Sacma sapan yazilar var isterse polo mersoyu 50 kez gecsin ne olacakki o 90 bn euroluk araba binmekle polo aynimi
Polo gti ile e250 cgi ayni kategorimi mersoyu kalitesi 10 tane polo eder arti aralarinda 400 kg fark var
Mersoyu alan guc icin alacaksa amg alir
Bende 645 bmw yi inim inim illettim eee ne olmus 645 e adam o kadar para dokmus salaklikmi yapmis

Ben kıssasa kıssas olarak soyledım o bılgılerı.Bu 3.16nın kasasını kaltıramadıgı gıbı bır dusunce olarak yazıldı benm tarafımdan.Ben daha fazla guc ısterdım standart olarak.Tabıkı yetmezmı yeter.E250 ıle gıderken de yanımdan polo geçerse pardon ama ohaa da derim,denilir demek istediğim de budur.Yoksa komplike olarak tabiki dediklerinin daha fazlasını buraya yazabilirim..

Geri
Üst Alt