• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kendi kendine kapilarin kilitlenmesi

hakaplan

Kayıtlı Üye
İsim
Halil ibrahim
Nereden
Manisa
Araç
Leon 1.8 Signo
Merhabalar. Benim aracim 2016seat leon fr .1.4 150tork.. benim sorunum aracimi kapilarini kilitlemedigim zaman kendi kendine kilitlemiyor. 1998 model peugot aracim var o bile arabadan inince bes dakika sonra kendi kendine tüm kapilari kilitliyor.. fakat seat aracimda olmuyor.. nasil aktif edebilirim. Yardim edersenjz sevinirim..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

mehmet80

Kayıtlı Üye
İsim
mehmet
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 EcoTSI FR
Plaka
34 LFR 22
Ayarlardan sürüş sırasında otomatik olarak kilitleyi kontrol et20190309_004310-min.jpg

hakaplan

Kayıtlı Üye
İsim
Halil ibrahim
Nereden
Manisa
Araç
Leon 1.8 Signo

mehmet80

Kayıtlı Üye
İsim
mehmet
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 EcoTSI FR
Plaka
34 LFR 22

mehmet80

Kayıtlı Üye
İsim
mehmet
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 EcoTSI FR
Plaka
34 LFR 22
Benim dediğim araç kilitliken aracın anahtarındaki aç tuşuna basarsan ve kapıyı açmazsan kısa süre sonra aracı kilitliyor. Bunun dışında aracı stop ettin indin kilitlemeyi unuttun kilitlemiyor. Reno Clio da anahtarsız giriş varsa uzaklaşınca kendi kilitliyor seatta anahtarsız giriş olsada uzaklaştığında kilitlemiyor

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Merhabalar. Benim aracim 2016seat leon fr .1.4 150tork.. benim sorunum aracimi kapilarini kilitlemedigim zaman kendi kendine kilitlemiyor. 1998 model peugot aracim var o bile arabadan inince bes dakika sonra kendi kendine tüm kapilari kilitliyor.. fakat seat aracimda olmuyor.. nasil aktif edebilirim. Yardim edersenjz sevinirim..

Bende çözemedim 2013 model leon da kilitliyor du hatta kontakta anahtar unuttuğum bile var kendini kilitlediği için sanırım aracı stop edip anahtarı çıkartıp kapıyı açıyorsunuz sonra anahtarı tekrar yerine takıp çıkartınca kilitliyor
Yeni araçlarda yok anahtarsız çalıştırma olanlarsa vagcom ile baktık bulamadık olmaması kötü bence

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

umut01

Kayıtlı Üye
İsim
umut trn
Nereden
Adana
Araç
Leon 1.6 TDI Xcellence
Plaka
07ade701

merhabalar.. 2018 leon xcellence aracım var.. malesef bana da denk qelmedi.. kitlenmiyor. yada bir ayarı var biz bilmiyoruz..

Üst Alt