Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kalorifer sorunu hakkında

lsg33

Kayıtlı Üye
Arkadaş ibiza sw 2011 aracımın kaloriferi ısıtmıyor nasılmı araç hareket halinde yada gaz verildiğinde sıcaklık iyi ama rolantide buz gibi oluyor...kalorifer temizliğide yaptırdım olmadı bilen başına gelen Allah rızası için bir yol söylesin deyilse soğuktan ölcem..saygılar

merhaba aynı sorun bendede var arabayı tarattgımda arızalı oldugu cıktı bir yerden sıcak uflerken bir yerden soguk üfleme yapıyor econ da calıstırınca anca ısınıyor arabanın içi

Econ her zaman şart. Ama onun sebebi ancak iyi bir usta inceledikten sonra belli olur. Aracın su seviyesi normal mi?

Econ ne demek anlamdım..
Butün bağlantılara baktırdım devirdaim sıkıntısız lpg var bağlantıları sorunsuz ayrıca lpg devre dışı bıraktık dırek hortumları bağladık sonuç aynı araç 87000 de ustalar anşayamadı baktı kaldı

Senin bence alt devirlerde devirdaim yetersi sonucta gaz verdiginde davidaim yapiyo ama rolantide cok fazla olmaz bu sende daha az ise sebeb olabiliyodur birde aracin sicak petegini tam aciyomu sogukta kaliyo olmasin

Econ var 2006 cordobada belki sende yoktur. Fonksiyonu klima motorunu durduruyor çalıştırmıyor. Ve benim dediğim arkadaşın da bahsettiği gibi su dan yani devir daimden kaynaklananilir. Elektrikçi şart kardeşim

Senin bence alt devirlerde devirdaim yetersi sonucta gaz verdiginde davidaim yapiyo ama rolantide cok fazla olmaz bu sende daha az ise sebeb olabiliyodur birde aracin sicak petegini tam aciyomu sogukta kaliyo olmasin
Klima otomatik açıyasa açmıyasa anlamak usta işi her halde ama yine bir elektrikçiye gidiyiö

Geri
Üst Alt