K. Atatürk imzası ve Cam filminden araç bağlama | Sayfa 2 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

K. Atatürk imzası ve Cam filminden araç bağlama

Konu, 'İnternet Paylaşım' kısmında Asım özbasi tarafından paylaşıldı.

1. Asım özbasi

Asım özbasi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    3

Üstad yorumuna saygı duyuyoruz ama ben sadece bir olayı sizlerle paylaşmak istedim nasıl geliştiyse o şekilde yazdım burda olayı çarpıtmak gibi bir niyetimiz yok olamazda zaten.

2. kirlisakal

kirlisakal TEKNİK KOORDİNATÖR

Beğenileri:
    5.528
    Ödül Puanları:
    113
    benım aracın arkasında gezdiğim ulke kodların stickerleri vs her yol var :) atatürk düşmanı olabilir hadi camı anladık imzayı birsey dememesi lazım...bana denk gelmiyor böyleleri..inat etmek çare değil...nasıl imam fetva verirken kaynak gösteriyor kurandan,boyle durumlarda ceza keserken sucun kaynağını maddesini göstersin... cam filmi selbest ama abartmayın arkadaşlar...koyu içersi gözükmeyen cam filmi gercekten yasak...haa unutmadan ohal zamanındayız askerin tavrını da normal karşılamak lazım

Bunu beğendi. Asım özbasi bunu beğendi.
  3. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    6.657
    Ödül Puanları:
    113
    Yönetmelik cam filmi için 2 numara belirtmiş ve 1 yıl da değiştirmek yenilemek gerekliymiş geçen bu konuyla ilgili detaylı bilgi verecekti arkadaşım
    Bu arada araçta hangi renk olursa olsun sticker e birşey diyemez aracın tavanını kaplatın üzerine sticker yapıştırıp gösterin kimse birşey diyemez yönetmelikte araçta sticker için bir yasaklama ve ebat belirtilmemiştir tamamen görevini kötüye kullanmak komutanın yaptığı
    Heleki ATAMın imzasını söktürmek daha doğrusu onu söylemesi bile yanlış

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

4. hsyn_tsi

hsyn_tsi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Adam haklı beyler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bunu beğendi. memet_one bunu beğendi.
  5. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    6.657
    Ödül Puanları:
    113
    Maddenin yeni çıkması demek ki bu durumda eskiden birşey yapamadıkları için değişiklik yapılmış
    Ben sticker ile büyük bir resim ile eskiden çok karşılaştım hiç yasak denilmedi hatta bana trafik polisi akıl vermişti tavanı kapla bir kenarına etiket yapıştır birşey olmuyor renk değişimine girmiyor demişti

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

6. brave

brave
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    63
    Artik sasirmiyorum bunlara yazik gunah diyorum artik gecmis olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş