Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant renk seçimi

seçelim

• parlak krom

Kullanılan: 5 13.9%
  • titanyum grisi

Kullanılan: 19 52.8%
  • mat siyah renk.

Kullanılan: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Faruk abi süper ötesi olmuş ben jantına yakışmazsa diye düşünmüştüm dün düşündüğümden kat be kat güzel olmuş..iyi birini bana veririsin artık.. :D :D

bu arada jantın şekli şimdi güzel göründü gözüme önceden pek sevmezdim itiraf edeyim.. :D

Faruk abi heleki vernikten sonra falan cok daha gusel olucak bu yaaa merakla beklıyorum sonucu ....hayırlı olsun :Dbuyuk ıhtımalle bayramda burda gorebılıcez sanıyorum:D::D:D:D

evet, model daha bi kendine geldi sanki, ilgi istiyormuş demekki. bu modeli bi çok kimse sevmiyor ama ben hala çok beğeniyorum. Verniklendikten sonra neler oldu daha bi meraklandım şimdi. Sanki yeni almışım gibi ne güzel :D:D

güle güle kullan abim güzel günlerde güzel yerlere götürür inş. seni ve aileni.. :)

benim jantları kaç paraya tekrar adam gibi siyah yaparlar peki sence bu arada..
senin verdiğin kadara mı. ??

konuşurum Halille sana dönerim paşa. benim paraya çıkartmaya çalışacam. Cuma netleşir inşallah.

Faruk abi vernikten sonra daha güzel olucaktır ustanın eline sağlık.....

Güzel olmuş faruk abi.Hayırlı olsun :) Vernikle bayağı bi güzelleşecektir daha =)

fotonun çekildiği yerde beyaz floresanlar rengi biraz daha açık göstermiş sanki, gün ışığında çok daha güzel olacağını hissediyorum. Bu renk hiç düşünmemiştim, Yiğidim o fotoları paylaşmasaydı istemeye istemeye mat siyah yaptıracaktık paşa teşekkürler tekrar yardım ve ilgin için.

Emre sende hep metal veya gri renklerden yana sıcaktın diğer renklere hiç ısınamamıştın, senin de beğenmene sevindim. sabah olsa da takılsa şunlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt