Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Inwells H7 Led Xenon far hakkında

Hersey iyi guzel de karsidan geleni n gözlerini etkiliyor mu bu lumeni yuksek led farlar acaba. Oyle bir durum varsa kufur yemek istemem. Cunku ben cok saydiriyorum bu merceksiz xenonlara.

Hersey iyi guzel de karsidan geleni n gözlerini etkiliyor mu bu lumeni yuksek led farlar acaba. Oyle bir durum varsa kufur yemek istemem. Cunku ben cok saydiriyorum bu merceksiz xenonlara.
İçini rahatlatman için şöyle bir şey diyebilirim, yıl olmuş 2017 hala aracına cam filmi yaptırmayanlar var. Cam filmi olunca çok sorun olmuyor. Genelde şehiriçi gibi yakın takip mesafeli trafikte öndeki önce dörtlü yakıyor sonra camdan kolunu uzatıp farı kapa diyor, selektör yapınca anlıyorlar kısa far olduğunu, he tabi kulak çınlaması için çok çare olmuyor.

İçini rahatlatman için şöyle bir şey diyebilirim, yıl olmuş 2017 hala aracına cam filmi yaptırmayanlar var. Cam filmi olunca çok sorun olmuyor

Teşbihte hata olmaz. Bu şey gibi oldu.
Adam silahı çekip vuruyor birini sonra diyor ki "sen de çelik yelek giyseydin banane" ;)
Kimse aracına film yaptırmak zorunda değil ki...

Kör ediyor insanı bu merceksiz xenonlar. İnsanlar önünü biraz daha iyi görecek diye başka insanları kör etmesi hem trafik kültürü hem de kanuni açıdan yanlış. Onun için sordum ledler de merceksiz xenonlar gibi karşıdan ve arkadan gelen için rahatsız edici mi diye.... Yıl 2017 hiçbir otomobil üreticisi merceksiz xenonlu araç üretmiyor.

Bir de arka sisleri devamlı yakanlar var (neye faydası varsa) onlar daha ehlileşmemiş.

Teşbihte hata olmaz. Bu şey gibi oldu.
Adam silahı çekip vuruyor birini sonra diyor ki "sen de çelik yelek giyseydin banane" ;)
Kimse aracına film yaptırmak zorunda değil ki...

Kör ediyor insanı bu merceksiz xenonlar. İnsanlar önünü biraz daha iyi görecek diye başka insanları kör etmesi hem trafik kültürü hem de kanuni açıdan yanlış. Onun için sordum ledler de merceksiz xenonlar gibi karşıdan ve arkadan gelen için rahatsız edici mi diye.... Yıl 2017 hiçbir otomobil üreticisi merceksiz xenonlu araç üretmiyor.

Bir de arka sisleri devamlı yakanlar var (neye faydası varsa) onlar daha ehlileşmemiş.

Bugüne kadar trafikte geçirdiğim zaman ve tecrübelere dayanarak, ne zaman kibar ve anlayışlı oldum enayi yerine koyuldum, ne zaman aracımdaki sorundan dolayı yolda problem yaşadım selektörler kornalar havada uçuştu. Dediğin doğru merceksiz xenon üretmiyor firmalar ama orjinal fabrika çıkış xenon 2000 tl ibiza için. Karşımda 30 sn benim güvenliğim için beklemeyi hak görmeyen kişilerin olduğu trafikte(bir çoğu böyle özellikle İstanbul'da kaç defa dönüşte yol vermedikleri için bariyer ağzında fren yapmak zorunda kaldım) önümü görmek için bunu yaparım.

Ne yapalım olmayınca olmuyor. Hayırlı sürüşler o zaman sana.

Öndeki araç sürücüsünün bile aynadan gözünü alıyorsa, karşıdan gelen araç sürücüsünün halini siz düşünün.
Led farlarınız hayırlı olsun, kulaklarınız çınlaya çınlaya kullanacaksınız anlaşılan.

Geri
Üst Alt