Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza reference modeline sis farı takılması

Ben orjinalden çıkma 2.el alıp taktırdım sorunsuz kullanıyorum.

b7ee78a9900f4cf6332e7e70357e0fa1.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sis yuvaları acikmiydi ?yoksa sızmı actirdiniz detaylı bilgi alabilirmiyim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

aynen açıkmıydı birde nereden temin edebilirz başka yardımcı olurmusun montajı nasıl yaptırdın birde?

Ben de 2015 ibiza referance aracım için aynı uygulamayı yapmak istiyorum, konunun takipçisiyim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öğrendiklerimi paylaşayım.

Öncelikle 2 adet sis farı, 2 adet sis farı çerçevesi ve sis farlı far düğmesi alınıyor.
Kablo tesisatı çekilerek bağlantı sağlanıyor
İstenilirse gizli özellik olarak dönüşe duyarlı yapılabiliyor.

Tabi bunları yapacak biri de lazım o ayrı mesele.

Bir sitede ibiza reference olan birinle konuştuğumda da bunları söyledi. Aynısını yaptırmış.
Servislere göre de sonradan sis takılmıyor bu araçlara. Eğer dışarıda taktırırsanız, yarın bir gün takılan bölge ile alakalı herhangi bir sorun olursa, sadece o bölge garanti dışı kalıyormuş. Araç komple garantiden çıkmıyor dedi servis. Çorludan @adem59 arkadaşımız, bir arkadaşının arabasına yapacaktı. Sanırım henüz yapmadılar. Gelişmeleri paylaşır muhtemelen.

Birkaç çıkmacıya bu sis farlarını sordum. Ancak temizini bulmak zor. Yan sanayi çin malları var. 100 er liradan tanesini veriyorlar. Ne kadar kaliteli olur bilemiyorum ya da ne sorun çıkartır bilemiyorum. Bilen arkadaş varsa marka önerisi yapabilirse iyi olur.

Servislerde de bu sislerin teki için 303 TL KDV dahil fiyat aldım. Gerçekten fahiş rakamlar.

Öğrendiklerimi paylaşayım.

Öncelikle 2 adet sis farı, 2 adet sis farı çerçevesi ve sis farlı far düğmesi alınıyor.
Kablo tesisatı çekilerek bağlantı sağlanıyor
İstenilirse gizli özellik olarak dönüşe duyarlı yapılabiliyor.

Tabi bunları yapacak biri de lazım o ayrı mesele.

Bir sitede ibiza reference olan birinle konuştuğumda da bunları söyledi. Aynısını yaptırmış.
Servislere göre de sonradan sis takılmıyor bu araçlara. Eğer dışarıda taktırırsanız, yarın bir gün takılan bölge ile alakalı herhangi bir sorun olursa, sadece o bölge garanti dışı kalıyormuş. Araç komple garantiden çıkmıyor dedi servis. Çorludan @adem59 arkadaşımız, bir arkadaşının arabasına yapacaktı. Sanırım henüz yapmadılar. Gelişmeleri paylaşır muhtemelen.

Birkaç çıkmacıya bu sis farlarını sordum. Ancak temizini bulmak zor. Yan sanayi çin malları var. 100 er liradan tanesini veriyorlar. Ne kadar kaliteli olur bilemiyorum ya da ne sorun çıkartır bilemiyorum. Bilen arkadaş varsa marka önerisi yapabilirse iyi olur.

Servislerde de bu sislerin teki için 303 TL KDV dahil fiyat aldım. Gerçekten fahiş rakamlar.

Ben farklı tuşa değil aracın üstündeki far düğmesine taktırdım ve kendime göre ayarlattım amerikan parklarla birlikte yanıyorlar.
Dönüşe duyarlı olması için benim dediğim gibi bağlanması gerekiyor farklı tuş tesisatı çekilmişse dönüşe uyarlı olmuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt