Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza hella bixenon sonunda bitti, ben de bittim :) Çok foto içerir...

çok beğendim güle güle kullan hacım..yalnız sisleri keşke sarıda bırakaydın olmadık zamanda sis çökerse önünü göremezsin zaten cetin bi memura denk gelirsen kaçarın yok yazar ceza.polisi görünce sisleri kapatmayı unutma :)

mıhteşem olmuş aracınız.. :) facebook sayfamızdan mesaj olarak gönderinde oradada yayınlayalım alem araba görsün biraz :=)

Selamlar,
Face den fotoları göndermeye çalıştım ama çok yavaş gönderiyor. Onun yerine size zahmet olmayacaksa buradan hazır alıp yükleme şanşınız var mıdır? Teşekkürler.

Maşallah kardeşim... çok başarılı bir çalışma olmuş... çok da şık durmuş... bixenon ların maliyeti ne oldu?

Maşallah kardeşim... çok başarılı bir çalışma olmuş... çok da şık durmuş... bixenon ların maliyeti ne oldu?
Sıfır farlara montaj yapıldı, depo marka yan sanayi farlar kullandım çünkü orjinal valeolar açılmıyorlar. Farların çifti 400. Balastlarım vardı. Mercek, mercek kapağı, d2s ampül, ara bağlantı kablosu, ampül tutucu aldım. İşçilikle beraber maliyeti 1000 TL yi buldu farları düşersek 600 TL.

Geri
Üst Alt