Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Höparlör arıza

eypozdgn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba 2016 ibiza style plus aracımın sol arka kapı höporlörü patladı galiba ses çok kötü geliyor nasıl değiştirebilirim ve nereden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar merhaba 2016 ibiza style plus aracımın sol arka kapı höporlörü patladı galiba ses çok kötü geliyor nasıl değiştirebilirim ve nereden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar geçmiş olsun 2016 style plus paket ibiza sahibiyim bende..
2 ay önce sol arka hoparlörüm patladı garanti kapsamında değiştirdiler geçen hafta ise sağ arka patladı ortada bişey yokken onu değiştirmeye fırsat bulamadım..
Garanti kapsamında ücretsiz olarak değişiyor orjinaline dokunmadıysanız..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Çok teşekkür ederim beni aydınlattığınız için hocam yok dokunmadım orijinal şekilde kullanıyordum anlamadım bi anda bozuldu çok yüksek sesle de dinlemiyordum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkür ederim beni aydınlattığınız için hocam yok dokunmadım orijinal şekilde kullanıyordum anlamadım bi anda bozuldu çok yüksek sesle de dinlemiyordum.

Malesef öyle garip bir hoparlör var ses çok kaliteli ancak ömrü çok kısa..
Garanti bitene kadar sisteme dokunmamakta fayda var..
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana..

Fazlasıyla yardımcı oldunuz hocam teşekkürler şimdi bayi ile görüştüm inceleme yapıldıktan sonra garanti kapsamında yapılabilir dediler umarım sorunsuz halledebiliriz bir de hocam bu değişme işlemi ne kadar sürdü ve nerden yaptırdınız

Fazlasıyla yardımcı oldunuz hocam teşekkürler şimdi bayi ile görüştüm inceleme yapıldıktan sonra garanti kapsamında yapılabilir dediler umarım sorunsuz halledebiliriz bir de hocam bu değişme işlemi ne kadar sürdü ve nerden yaptırdınız

Ankara doğuş otoda yaptırdım..
Ellerinde yedek parça tutmayıp sipariş üzerine getiriyorlar malesef bu yüzden 1 gün serviste kalıyor..
Ancak ben şans eseri aracımı 4 te aldım ellerinde parça kalmış..
Nitekim 1 gün kalmalıymış standart prosedür..

Hm anladım hocam çok sağol tekrardan bende haftaiçi gideceğim artık umarım sorunsuz halledebiliriz

Aynı sol arka kapı hoparlör benim aracımda da bozuldu. bu sol arka hoparlörde kronik bir problem olabilir.Geçenlerde bir arkadaşımında aynı hoparlör bozulmuştu ne hikmetse

Arkadaşlar benimde sol arka kapı hoparlörü değişti iki ay önce

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba. 2016 Ibiza Style aracımda arka sol hoparlör problemi ben de yaşıyorum. Önümüzdeki hafta ilk bakım yapılacak umarım garanti kapsamında değişir.

Geri
Üst Alt