Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

• mobil

Kullanılan: 66 27.7%
  • bp

Kullanılan: 2 0.8%
  • castrol

Kullanılan: 142 59.7%
  • repsol

Kullanılan: 1 0.4%
  • shell

Kullanılan: 13 5.5%
  • devv

Kullanılan: 0 0.0%
  • total

Kullanılan: 0 0.0%
  • elf

Kullanılan: 1 0.4%
  • opet

Kullanılan: 4 1.7%
  • diğer

Kullanılan: 9 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    238
onlarıda değiştirtsem mi acep? gerçe 5000 e gelmedi daha ama?

onlarıda değiştirtsem mi acep? gerçe 5000 e gelmedi daha ama?

Filtrelerin güncel servis fiyatını verem sana :
Hava filtresi :43 lira
Polen filtresi : 44 lira
Yağ filtresi : 17 lira

Tabi bunları sanayiiden alırsan illaki daha ucuza elde edebilirsin. Sana kalmış...

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU

Tabi bunları sanayiiden alırsan illaki daha ucuza elde edebilirsin. Sana kalmış...

200 tl bitiyor demekki iş yağ ve filtreler :) 200 tl sıkışmış gene :) hatta yağ filtresini değiştirsem yeter, 12.000 km var daha 30000 bakımına.

Hafta sonu serviste yaptırdım 300'e... 45000 bakımını. Dışarıda dediğin gibi rahat 200'e hallolur...

Burda daha uyguna temin edip dışarda ustana taktırabilirsin
http://www.otosupermarket.com/Seat-Ibiza-Hava-Filtresi-14-85-Beygir-2009-Sonrasi-BOSCH,PR-85626.html
http://www.n11.com/seat-ibiza-2002-2014-polen-filtresi-mann-filter-cu2545-P22279486
http://www.n11.com/seat-ibiza-2006-2014-yag-filtresi-mann-filter-hu7126x-P22277976

Son düzenleme:
Mobil 1 esp kullandığım en güzel yağ her 5000 km de değiştiriyorum ben yağını aracın

Mobil 1 esp kullandığım en güzel yağ her 5000 km de değiştiriyorum ben yağını aracın
İkinci el araba alırsam. Kardeş alınma ama senin gibi psikopat adamdan almak isterim :D
Ben 1 yağ değişimi yaparken sen 3 yağ birden değişiyorsun.
(ortalama 6-8 ay içinde 15 bin yapıyorum senin gibi yapsam heralde 2-3 ayda yağ değişmem gerek.)

İkinci el araba alırsam. Kardeş alınma ama senin gibi psikopat adamdan almak isterim :D
Ben 1 yağ değişimi yaparken sen 3 yağ birden değişiyorsun.
(ortalama 6-8 ay içinde 15 bin yapıyorum senin gibi yapsam heralde 2-3 ayda yağ değişmem gerek.)
Valla ben her 5000km yada 6 ay sonra yağını değiştiririm aracımın daha önce benzinli araç kullanıyordum yine böyle değişim yapardım şimdi tdi ve alışkanlık bitmez birde içime kurt düşerse eğer servise giderim gerekirse birkaç hafta bırakırım yeterki içim rahat etsin beni yolda bırakmadı hiç aracım iyi bak iyi bakıl

Valla ben her 5000km yada 6 ay sonra yağını değiştiririm aracımın daha önce benzinli araç kullanıyordum yine böyle değişim yapardım şimdi tdi ve alışkanlık bitmez birde içime kurt düşerse eğer servise giderim gerekirse birkaç hafta bırakırım yeterki içim rahat etsin beni yolda bırakmadı hiç aracım iyi bak iyi bakıl
Tabiki bu olay paraya kumanda ediyor. Ama yag icin 1 yil yada 15 bin yeterli diye dusunuyorum. Zaten yagi arada sirada kontrol ediyorsak yagin akiskanligindan renginden değişim zamanini anlariz.

Geri
Üst Alt