Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H8 yerine H11

Berhan_

Kayıtlı Üye
Mk3lerin sisleri h8 bildiğiniz gibi sislerime led taktim h11.Fakat h8ler 35w h11ler 55w.Bir sorun olurmu?

Kontrol etmek gerekir fazla akım çekecektir buda erken ısınmaya neden olabilir

@memet_one abicim belirtmeyi unuttum taktigim h11ler led kılavuzunda 33w olduğu yazıyor.Yani normal halojen h11 değiller sorun olmicagini dusunuyorum ama bilgili kişiler daha net bisiler söylerler:)

Tesisatta çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Güçleri aynı olsa bile Ledler çok az enerji tüketir ama hızlı bozulurlar.

sislere led takmak pek tavsiye etmiyoruz..şöle ki sürekli yanan ampulleri led takmak elektriksel donanıma zarar verebiliyor...canbus ve akü iyi olması gerekir..canbus takman lazım ..tr de var bu siteden de alışveriş yapabilirsin...ampulleri burdan alıyorum ben 15 gunde geliyor free kargo :) Philips CANbus Control Unit (Twin) | PowerBulbs
[doublepost=1479575317,1479575056][/doublepost]bu aleti alınca ledlerin her türlüsünü takarsınız..

Geri
Üst Alt