Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün haftanın fırsatları

HGS 4 geçişinizden 1'i Worldcard'tan hediye!

Worldcard ileHGS ücretsiz! Üstelik otoyol ve köprülerde 4 geçişinizden 1'i Worldcard'tan hediye!

HGS'yi World ile alana, 4 geçişten 1'i bedava! › Genel Kampanyalar

Kampanya Koşulları
Ücretsiz HGS ve 4 geçişten biri bedava kampanyası 30 Nisan 2013 tarihine kadar geçerlidir.Kampanyadan yararlanabilmek için HGS'nizi Yapı Kredi şubelerinden almış olmanız ve Yapı Kredi kredi kartınız ile otomatik yükleme talimatı vermiş olmanız gerekmektedir. Sadece onaylı geçişler kampanyaya dahildir. Yüklemeler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri bir ayda en fazla toplam 25 TL değerinde indirim kazanabilir. Kazanılan indirimler, 28 Ocak - 28 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan geçişler için mart ayının, mart ve nisan aylarında yapılan geçişler için ise bir sonraki ayın 2. haftasında hesap özetlerine yansıtılacaktır. Bir müşteri en fazla 5 adet HGS sticker'ını ücretsiz olarak alabilir. Bedava HGS kampanyası stoklarla sınırlıdır. Yapı Kredi dilediği zaman kampanyaları durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

evet bende gördüm HGS ile Worldcart kampanyasını. bendeki OGS eminim ki garanti süresi dolduğunda arıza verecek ve devlet baba beni gene yeni bir OGS alayım diye düdükleyecek. kampanya bitmeden bozulmasa bile alacağım bende.

Borsa'da hala para girişi olan şirketler var, ama endeks inanılmaz yüksek. Yerli yatırımcı panik yapmış durumda, şu ana kadar yabancı çıkışlarının olmadığı söyleniyor. Önümüzdeki 3 gün yeni trend için bir şey söyleyecek hal oluşabilir. Benim tahminim endeks yeni bir destek arayıp bulana kadar 72binli seviyeleri görebilir.

Eurusd için eylül başında başlayan yükselme ile tam yarıya gelinmiş durumda. RSI alım çizgisi üstünde ve her an satış tarafına dönebilecek bir hava var. Bu akşam Bernanke konuşması ile yeni trend burda da görülebilir. Bu gece hareketli olacağa benzer :)

Şimdi bunlar fırsat mı sorusunun cevabına gelince, her kriz fırsatları da yanında getirir. Borsa krize girer dipleri görecek olursa şimdiden yapılacak olan işlem, portföy oluşturup 1 lot ile alış yapıp en fazla kimin düşeceğini görmektir. Yani yatırıma yön vermek için ilk adımlar bugünlerde atılmalıdır. Borsadan hiç kimse korkmasın, ama kaldıraçlı işlemlerden emin olmadıkça uzak durulmalıdır. Bana her yerden haber yağmasına rağmen takibi yapmadığım zaman her şey bitiveriyor, çok ilgi istiyor çookkkk...

BP de kampanya var...25 Nisan - 31 Mayıs tarihleri arasında BP den Bonus card ile farklı günlerde 5 kez yapacağınız 75 tl lik benzin ve otogaz alımlarında 42 tl değerinde bonus veriyor...Kazanılan bonuslar 7 - 17 Haziranda geçerli olacak...

30 Eylüle kadar bonus card ile yapacağınız gıda,market,akaryakıt alışverişlerinde tek seferde en az 50 tl ve üzeri alımlarda 5 taksit imkanı var.Son gün 30 Eylül. Ben kurban bayramı öncesi nakitimi kullanmak istemedim.5 taksitle depomu fullededim.Bence mantıklı.. :)

Geri
Üst Alt