Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Gran Turismo 5" Sohbetleri..

Yok oyunu zaten oynayabiliyorum fakat GT mod'da daha başlamadım oynamaya. Yani sormak istediğim yeni araçlar için veya ikinci el için net bağlantısı istiyor mu? Oyun jb ile alakalı çünkü bende multiman üzerinden çalışıyor yani cd yok. Eğer nete bağlanır da ps3 güncellersem jb gidecek ve dolayısıyla oyun da iptal olacak. O yüzden sordum. Hızlı oyun bölümünde de basma fln olmadığı için çok kötü geldi oyun. İllaki gt mod iyidir. Ama hızlı oyunda zonda ile filan dönmede büyük sıkıntı yaşadım. Bir yerden ayar mı var acaba diye sordum. Eve geçince gt mod'da başlayayım kariyere. Tavsiyeleriniz var mıdır? Bi walkthrough isterim :)

Abi eğer oyuna girdiğinde güncelleme yapmadıysa sorun yok rahat rahat oynabilirsin :) İkinci el arabaların filan hiç internetle alakası yok, dediğim gibi psn sadece netten oynamak, demo oyun indirmek için filan lazım :)
Tavsiye içinde başlangıçta 20k kredi verio sanırım Ek9 Type-R al abi paraya göre en uygunu o sonra yağını değiştir yarışlarda geliştir kendini :) Ben Aralık'tan beri oynuorum hala bitiremedim :)

networkun askında en buyuk kıyagı para kazanmak adına sezonluk etkınlıkler var ordan ıyı para kaldırılıyor ama network olmadan da oynanıyor tabıkıde

Teşekkür ederim. Ya kardeşim yanlışlıkla günceller vs diye network açmadım. Acaba açsam mı kararsız kaldım. Şu ps3 teki jb olayını bi araştırayım neler yapılabiliyor sonra açayım.

Teşekkür ederim. Ya kardeşim yanlışlıkla günceller vs diye network açmadım. Acaba açsam mı kararsız kaldım. Şu ps3 teki jb olayını bi araştırayım neler yapılabiliyor sonra açayım.
sen bence o makineyi internete hiç bağlama jb li makineyle online hiç bişi yapamazsın diye biliyorum ben
eğer bağlarsan senden çünkü kesinlikle upgrade ister o zamanda senin jb olayı biter gibime geliyo
tam bilmiyorum jb hiç kullanmadığım için sdece mantık yürütüyorum:eek:key:

piste aynı arabalarla girip yarışmak varken roll nedir yahu şaka mı bu.. :)

Geri
Üst Alt