Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri Görüş Kamerası

SEFibiza

Kayıtlı Üye
Merhaba dostlar, aracıma geri görüş kamerası taktırmak istiyorum. Ama direk kendi orjinal ekranıma yansıması için ne yapmam gerek? Bayii'den bunu yaptırsam çok pahalıya patlar mı? Dışarda ne kadara yaptırabilirim ve kendi arabamın ekranına yansıtabiliyorlar mı dışardan yaptırdıklarımız bilgilendirirseniz sevinirim.
Seatlı Günler :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba dostlar, aracıma geri görüş kamerası taktırmak istiyorum. Ama direk kendi orjinal ekranıma yansıması için ne yapmam gerek? Bayii'den bunu yaptırsam çok pahalıya patlar mı? Dışarda ne kadara yaptırabilirim ve kendi arabamın ekranına yansıtabiliyorlar mı dışardan yaptırdıklarımız bilgilendirirseniz sevinirim.
Seatlı Günler :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
İlk önce mevcut ekranın destekleyip desteklemediğine bakmak gerekli eğer uyumlu ise bağlantı yapılabilir fakat vagcom ile aktif etmek gerekecek hatta kodlama bile yapılabilir
İzlenmesi gereken yol
Mevcut bulunan ekranın görüntü özelliği varmı (servisten öğrenilebilir)
Uyumlu ise pal ve ntfs özellikli iyi bir kamera bulmak
En son bağlantı yapmak ve kodlama kalıyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ekran büyükse 400tl gibi bir ücreti olması gerek, ama ekranın kücükse maliyet yüksek oluyor malesef.. @berkgiray77 ypatırdı zaten murat abide yazmış görünce bilgi vericektir.

Ademle giray taktırırken bende oradaydım denk geldik özellik açtırmaya gitmiştim. Gayet güzel oldu geri görüş kamerası. Fiyatta 500 ü bulmadı sanırsam @berkgiray77 detaylı bilgi vericektir. Apo ustaya güvenebilirsiniz.

Geri
Üst Alt