Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link özelliği

Full link 600 tl nerden fiyat aldınız acaba.ben aveke sordum 900 tl dediler eğer 600 yapan bulursam açtırırım.aşırı bişey değişmiyor diye biliyorum .eğer telefonun ios ise belirli uygulamaları kullanabiliyosun ama en güzel yani navigasyon

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese öncelikle iyi bayramlar

Full link özelliği 600 TL vermeye değer mı? Açılınca o 8inc ekranda neler değişiyor, ne gibi özellikler kullanılıyor? İşlevsel bir özellik mı?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
full link sony xperia modelleri dışındaki telefonlarla pek uyumlu değil. s7 ve s8 de denedim hiç bir uygulama açılmadı. sony xperia ile denedim telefonun menüsü arac ekranına yansıdı. youtube da video falan izleniyor. ben arac alırken sipariş verdim üretimde eklendi 800 TL. birde hareket halinde video izleme için 150 TL verdim. bana göre tek işe yarar özelliği navigasyonu araç ekranda görebilmek

Geri
Üst Alt