Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

bu adaptörleri gördüm, bir seçenek olarak aklımda fakat doğrudan kablosuz imkanı olsa onu isterim açıkçası. Servise gittiğimde bir sorarım fakat böyle şeylerde servisten servise değişiyor cevaplar.

bu adaptörleri gördüm, bir seçenek olarak aklımda fakat doğrudan kablosuz imkanı olsa onu isterim açıkçası. Servise gittiğimde bir sorarım fakat böyle şeylerde servisten servise değişiyor cevaplar.
Benim bildiğim direk kablosuza dönüş yok.

selam danışacagımam wagcomcularda full link açan yerler var ancak servisten sonra kapanıyor diye duydum varmı yaptıran eden başına gelen ?

Aracım 2020 leon fr kablolu carplay i carlinkit 4.0 ile kablosuz hale getirdim gayet konforlu çok güzel çalışıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lisanslı olarak açan yerler var istersen orda yaptırabilirsin lisanslı olarak yapınca servisten biraz ucuza geliyor. Ben bakım ile beraber yapmıştım geçen sene serviste bakım ile beraber bir aksesuar satın aldığım için hem bakıma hem full linke indirim yaptılar dışardaki ile aynıya geldi bakımda bi tık azalmıştı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

dün servise gittim, dediklerine göre kablosuza çevirme yokmuş. parasıyla da yokmuş. full link olmayanlara ücretle açılıyormuş ama kablolu full linki kablosuz yapmıyorlarmış. bilemiyorum. carlinkit ler falan son çare, bir şeyler deniycem kablolu da olsa pratik kullanım için, bakalım.

Ateca aracım mart 2021 çıkışlı. Makyajlı.
Bu hafta Fullink’i Kartal Doğuş Oto’da 4200 TL’ye açtırdım.
Yalnız kablolu çalışıyor.
Genel olarak güzel, sorunsuz çalışıyor ama ekran dar olduğu için sol tarafta epeyce boşluk kalıyor. Eğreti duruyor malesef, hoşuma gitmedi.
Spotifty, youtube music vs’den müzik açınca radyoya göre ses kalitesi epey iyileşiyor.
Aliexspress’ten kablosuz carplay adaptörü aldım, gelince deneyimlerimi paylaşırım.

Türkiye’de muadil ürünlerin fiyatı çok yüksek olduğu için aliexpresten aşağıdaki linkteki ürünü aldım. Vergi ve kargoyla beraber 850 TL’ye maloldu. Çok güzel çalışıyor. Bir kere bağlantı yaptıktan sonra araca binince carplay 2-3 saniye içinde otomatik açılıyor.
Arka bölümdeki usb çıkışına bağlayıp kol dayamanın içine koymayı planlamıştım ama arka usb-c’ler malesef yalnız güç veriyormuş, data aktarımı yokmuş.
Bu ürünlerde telefon görüşmelerinde sorun yaşayanlar olmuş, bir haftadır deneyimliyorum sorun yok. Çok başarılı buldum.

Arkadaşlar ben full link isteğimi ve bir de yaşadığım paspas sorununu bir twit serisi ile seat a yolladım.

özetle, yeni ibizalardaki orta ekrandaki hizmetdışı ibaresini değiştirmek, android auto da oluşan boşluğu düzeltmek ve sıfır aldığım araçta hala elime ulaşmayan paspaslarımı alabilmek için şikayet ediyorum.

twitter kullanan arkadaşlar yaymama yardım ederse çok sevinirim. valla yıldım ya, evin içine ayakkabıyla giriyor gibiyim. gider alırım bir takım paspas da orijinal paspas istiyorum haliyle.

Aliexpressten kablosuz full link için android destekli ürün siparişi verdim ama sanırım carplay için iPhone uyumlu cihaz yolladılar yola çıktığı için siparişi iptal edemedim.

İPhone kullanıcısı arkadaşlar kablosuz full link için cihaz arıyorsanız gelince satabilirim.

Geri
Üst Alt