Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ford focus ecoboost - golf 6 tsi - opel astra 1.4t

bu yeni fordun içi vs çok daha değişik golf e öre o yüzden akılfocusta kalabilir ama bem için her zaman vw vw dir ölüsü yeter ford a :D

ben yeni c-max ı beğenmedim odun gibi olmuş ama fiyatı iyi motoruda çok iyi ama bu yeni motor ne kadar sorunsuzdur ne kadar iyidir bilemem

Konu sonrası kendime geldim amma uzun zaman olmuş araba konuşmayalı adam gibi :rolleyes:

ya focus ya da golf tercih edilir tabikide..umarım focusun yeni kasası şirket arabası imajından kurtulur

bunların 3'ü de kalsın istemiyorum.. :D :D

bu motorları koymakta geç kaldılar benim eski aracım 1.4 tsi 140 hp yi sattım bu motorlar olsaydı düşünürdüm ama gidip 1.6tdi yi aldım dahada benzinli turbolu araç alamam benzin açısından :D:D:D

Öyle deme fordun 1.6 ecoboost'u çok iyi. Variable valve timing+direct injection+turbo :)

ecoboost adı altında isteyebilceğim tek motor var o da ecoboost V6..ilk çıktığı zamanlarda foruma eklemiştim..V8 performansı daha az yakıt tüketimi..

Geri
Üst Alt