Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FİKİR ve BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VAR

SEFibiza

Kayıtlı Üye
Öncelikler herkese selamlar,

Arkadaşlar aracımı yeni aldım ve biraz çok abartılmayacak şekilde hem ailem rahatlıkla binecek hemde ben aracımı istediğim gibi görünmesini sağlamak istiyorum. (Pekte anlamam aslında bu yüzden sizden destek rica ediyorum.)

Aracım kırmızı ve yapmak istediğim şeyler şunlar; (şimdilik)
  • Difüzör ve çift çıkışlı gibi gözüken egzoz(sanırım egzoz kapağı da deniliyor)
  • Lip
  • ve Siyah cam filmi

Bunların bana maliyeti ne olur bu konu hakkında tecrübeli olanlar bunları daha önce yaptıran ve İSTANBUL içinde gönül rahatlığıyla gidip yaptırabileceğim yerler önerebilecek arkadaşlar var mıdır ?

difüzör 250 lira cam filmi 150 lip 50-80 lira civarı egzozda gösteriş için istersen 70-80 liraya paslanmaz egzoz başlığı alır taktırırsın aktif çıkış istersen biraz daha yükselir fiyat

difüzör 250 lira cam filmi 150 lip 50-80 lira civarı egzozda gösteriş için istersen 70-80 liraya paslanmaz egzoz başlığı alır taktırırsın aktif çıkış istersen biraz daha yükselir fiyat

Sadece görüntü istiyorum hoşuma gidiyor, aslında ortada olmasını istiyorum ama o biraz daha değişik oluyor sanırım söküyorlar ve yeni takıyorlar değil mi ?

Ortadan çıkış extra bir işçilik = maliyet :D 70 80 tl ye kurtaramaz emre bence :D

Lastik basıncını kontrol et ve set etmeyi unutma kardesim :)

fiberden kaçının plastikten yana kullanın...her kırılmada tamir ettirmek zorunda kalmayın

Geri
Üst Alt