Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Farklı marka stepne lastiği

Hot_Road

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim ismim Tanju.
2 gün önce Doğuş oto maslaktan 0km seat ibiza 1.0 tsi 95bg aldım.
Aklımda bi soru var.
Araç üzerindeki lastikler Michelin marka stepne lastiği aynı ölçüde Bridgestone.
Doğuş oto ile görüşmelerimde diğer araçlarında farklı sadece sizinkinde değil dediler. Sizlerdede bu şekildemi acaba stepne farklı markamı?
Sonrasinda kayadibi ni aradım oradaki çalışanlar step ne aynı marka olması lazım dediler. Ne yapmalıyım bilemedim

Adamlar nereden kısacaklarını şaşırdılar. Evet üst segment araçlarda böyle olmamakla bereber B segmentinde genelde böyle. Siz dua edin yine stepne çıkıyor bazı marka arabalarda onu bile parayla alıyorsunuz bu segmentte.:D

Öpüp başıma koymam lazım clio larda etrafında satın alınıyormuş

Stepne aynı ölçüde çıkması bile güzel
Benim araçımda 17" jant var stepne 18" var

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de aynı aracı ankara doğuş oto dan aldım.Üstündeki lastikler Falken,stepnesi Bridgestone.Bazı araçların üstünde michelin vardı.Sorduğumuzda üretim zamanına göre firmanın anlaşmalığı olduğu lastikler takıldığını söylediler.

Stepne aynı ölçüde çıkması bile güzel
Benim araçımda 17" jant var stepne 18" var

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahhahah şaşırmış bunlar yaa

Ben de aynı aracı ankara doğuş oto dan aldım.Üstündeki lastikler Falken,stepnesi Bridgestone.Bazı araçların üstünde michelin vardı.Sorduğumuzda üretim zamanına göre firmanın anlaşmalığı olduğu lastikler takıldığını söylediler.

Hmm olabilir mantıklı geldi banada. İlk aracım olduğundan herşeyine dikkat ediyorum simdi

Geri
Üst Alt