Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fan durmuyor

PrmRaider

Kayıtlı Üye
Oncelikle herkese merhaba arkadaslar seat leon 2010 marka aracimda fan problemi var kucuk fan hic durmuyor son surat calisiyor isten eve geldim araci park ettim fan calisiyordu motor soguyunca kapanir dedim gittim eve 3 saat sonra aracin yanina geldigimde fan calismaya devam ediyordu akunun kutup basini sokmedigim surece fan durmuyor elektirikciye beyinciye gittim fan bozuk dediler fani deistirdim degisen bisey yok aynen devam bu sorunun cozumunu bilen arkadaslarin yorumunu bekliyorum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sensör, termostat gibi bir bileşende sıkıntı vardır, sürekli yanlış veri gönderiyorsa araç hararet yaptığını sanıp fanı kapatmıyordur.

Elektirikciye soyluyorum israrla termostattan degil diyor sensorleri deistik sorun devam ediyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yetkili servise bir gösterin isterseniz, en azından tespiti orada kesin bir şekilde yapılır, işlem pahalı tutarsa dışarıda yaptırırsınız.

Sorun simdilik cozuldu fan beyni arizaliymis 2 tane sifir kutusunda yan sanayi fan aldim ikiside arizali cikti orjinal de sorun cozuldu

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt