Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

F1 kulakciklari direksiyona nasil entegre ederiz var mi bir yolu

Mk3 kasa son kasa yani aracim 2.0 dizel mk3 turkiyede var mi bilmiyorum yurt disi videolarinda gormustum ben o f1 vites olayini ve fr arac olarak 2 aracta gordum dogus oto basindan saldi acikcasi disarda kovalicam bi kac yeri aradim ordan da olumsuz cevap alinca biraz pes ettim
ben mk2 zannedip yazmıştım ama mk3 tede şayet bulursan kodlaması kolaydır eminim mk3 te dsg olduktan sonra her modelde opsiyon olarak o direksiyon alınabiliyor diye biliyorum

Bursa seat bayisini arayınız geçen yaz bir tane sattılar onlar yardımcı olacaklardır

Mk3 kasa son kasa yani aracim 2.0 dizel mk3 turkiyede var mi bilmiyorum yurt disi videolarinda gormustum ben o f1 vites olayini ve fr arac olarak 2 aracta gordum dogus oto basindan saldi acikcasi disarda kovalicam bi kac yeri aradim ordan da olumsuz cevap alinca biraz pes ettim
Herhangi bir leonda varsa ve araç dsg ise mümkün olur.
Çorlu dan bir arkadaşım vw grubuna yapıyor. Varsa ve direksiyonun temininde yardımcı olur

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herhangi bir leonda varsa ve araç dsg ise mümkün olur.
Çorlu dan bir arkadaşım vw grubuna yapıyor. Varsa ve direksiyonun temininde yardımcı olur

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VW için GTI direksiyona kadar çok kolay bulunuyor. Ama Leon' da yardımcı olamıyor kimse. Valla no varsa ben de alırım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Satis politikasi seatta bazi ozellikleri kisitli hatta cok kisitli tutuyorlar ki vw daha iyi secenek olabilsin diye. Adam aa golfte olan f1 leon dizelde dsg de bile standart niye golf alayim demesin diye leonda boyle seyleri caliyorlar

F1 direksiyon herkes icin cokta talep edilen istenilen bir ozellik degil ondan dolayi seat ta standart donanimlarda yok vw koyuyor karsiligindada fazlasiyla parasini aliyor seat vw nin ucuzu oldugu icin ucuzlatmak adina oyle seyleri koymuyor ama en azindan mk2 deki gibi degil durum yani dsg aldiktan sonra araci istenildigi takdirde sipariste alinabiliyor mk2 de daha kisitli idi seat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt