Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Evvvet scw ayin aracini seçiyoruz

altı sürtmüşsün abi. .:) çok alçak bunlar ya kasisten zor geçiyoruz. bizim arbanın altı hep vuruyo ya sürtme sesini duydugumda içim cız ediyo allahtanki boyası çıkmıyo marşpiyel altı sürtmüyo. geçenlerde arka tamponu sürttük kasisten. kaldırsınlar şu kasisleri ya. :) leon düşmanı kasisler. :)

hasan konuya sadece resim ekleyelim dağılmasın konu

altı sürtmüşsün abi. .:) çok alçak bunlar ya kasisten zor geçiyoruz. bizim arbanın altı hep vuruyo ya sürtme sesini duydugumda içim cız ediyo allahtanki boyası çıkmıyo marşpiyel altı sürtmüyo. geçenlerde arka tamponu sürttük kasisten. kaldırsınlar şu kasisleri ya. :) leon düşmanı kasisler. :)

Arabanın altı yüksekte tamamen fotoğrafın açısından dolayı öyle görünüyo :)) Ama Kasislerde bende yavaşlıyorum. Yaşadığım yerin yolları saolsun çok iyi olduğundan arabaya aldığım yayı bile taktırmadan geri gönderdim :)

kıymetli arkadaşlar bundan böyle her ayın son haftası güncellenecek olan bu konumuzda dileyen her kes arabasının resmini/resimlerini koyacak ve alınan beğeni sayısına göre ayın arabası olarak farklı bir konuda ilan edilecektir örneğin 2013 oacak ayının en beğenileni şubatın en beğenileni gibi.hem bir yerde resim arşivide oluşaktır kendiğinden hepinize keyifli forumar dileriz.Yönetim adına YEKTA

abi çok güzel fikir...
ama sorum olacak, anket usulü mü olacak yoksa resim yollayanları sadece beğenmemiz yeterli mi

resim yollayanları beğenmemiz yeterli diğer türlü burdan resimleri kopyala başka konu aç resimleri yükle anket aç uzun iş oylama bittiğinde gerekli temizliği yaparız biz yeni aya tertemiz devam

558768_10151252311524376_253605188_n.jpg

538600_10151121572239376_167549278_n.jpg

539361_10151121572514376_485119148_n.jpg

FOTO 5.jpgFOTO2.jpgFOTO3.jpgFOTO4.jpg YİĞİDİM ASLANIM :hosgeldin:

Ekli dosyalar

• FOTO2.jpg
    FOTO2.jpg
    78.2 KB · Görüntüleme: 97
  • FOTO.jpg
    FOTO.jpg
    10.6 KB · Görüntüleme: 59
  • FOTO3.jpg