Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Epc lambası yanıyor

Öncelikle bakım zamanında kelebeği temizletcem olmazsa tamir eden birilerini bulursam yaptırcam artık.

68513ddf7009f8f666e66361fc68c911.jpg
orta kasımda ki kelebeğe ellemeden Balat’a sıpreyi ile temizlersin ama Sökmen lazım o kelebeğe eklendiğin taktirde kalibrasyon istemiyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Üstad paneldeki sarı ışıık ikazını kapatcak ozaman dediğin gibi balata spreyi ile temizlersek doğrumu anladım. lpg kullanmıyorum bu sayede yakıtta düşermi.yol bilgisayarı 13 lt gösteriyor km de. yeni ald
Mak8za.jpg
[/url][/IMG] ım aracı çok üzüldüm binesim gelmiyor.
Mak8za.jpg
[/url][/IMG]

Epc ve motor Ağrıza söndürüyor bi dene olmaSa cihaza bağlatırsın genelinde bu sıkıntı olabiliyomuş tüp varsa hele iltimal daha yüksek dene bi kurtarmazsa tamirine bakarsın benimki tamir görmüştü bidaha tamirle uğraşmadım aldım direk

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sağol üstad bu cumartesi ümraniye sanayide cihat oto murat usta var baskı balata genel bakım ve aracın rutin kontrollerini yapacak. Kendisiyle ilgili bilgi paylaşımını ve yaşadığım tecrübeyi değerli forum üstadlarıyla paylaşacağım.

Rica ederim

Geri
Üst Alt