Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

El TORO BLANCO ''Vol.2''

şimdi bi daha baktımda,s5 jantından aslında çoktan sıkıldık fakat rengindenmi nedir cidden tatlı olmuş arabaya maş maş:)

uzun zamanır ılk defa makyajlı kasayı çok begendım bence çok ama çok iyi yapılmış kazasız belasız inşallah...

Maşallah İbrahim aracın çok güzel, Allah kaza bela vermesin. Adana'ya geldiğimde kısmet olursa görüşürüz inşallah.

VMR v710 a çok benzeyen TSW Nurburbring die bi jant var ben de onu çok tutarım.Ayrıca onun bronza kaçan bi rengi de var...Benim araç siyah olduğu için jant olarak altın sarısına kaçan jantları tutuyorum açıkcası bronz biraz koyu düşüyor...

Bu arada nazar değmesin çok güzel olmuş aracın.Yan aynalara bişiy düşün müyo musun?

VMR v710 a çok benzeyen TSW Nurburbring die bi jant var ben de onu çok tutarım.Ayrıca onun bronza kaçan bi rengi de var...Benim araç siyah olduğu için jant olarak altın sarısına kaçan jantları tutuyorum açıkcası bronz biraz koyu düşüyor...Bu arada nazar değmesin çok güzel olmuş aracın.Yan aynalara bişiy düşün müyo musun?
Aynalara siyah kaplicam :)

Geri
Üst Alt