Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ece ye umut olalimm

Ozanbisar

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba,site yoneticilerimizle gorusmeden boyle bir konu actim fakat anlayis gostericeklerine inaniyorum..
belki daha onceden bileniniz yada forumda konusulmuslugu vardir fakat ben bugun ogrendim,ece adinda ki minik bir kizimiz SMA hastasi oldugu icin yardima ihtiyaci var ailesinin durumunu malesef bunu karsilamasi mumkun degil,minik kizimiz ile ilgili ajans bilgilerini paylasiyorum dileyen buralardan da okuyabilir gec olmadan sadece 4 kutu ilaca ihtiyaci var ve bir kiz babasi olarak elimden gelen yardimi yapicam sizlerden de ricam lutfen yardim yapin ve cevrenide ki insanlara iletin miktar onemli degil 5tl bile atsak umut olucaz..
http://www.trthaber.com/haber/yasam/sma-hastasi-ece-yardim-bekliyor-313336
Ece’ye UMUT OL – Ece’ye UMUT OL

Banka Bilgileri:

Ece Boyacıoğlu
İŞ BANKASI- VALDEÇEŞME ŞUBESİ - 1094- 0242675
IBAN: TR250006400000110940242675

İrtibat no: 0530 767 28 63 (İpek Badırgalı)

[doublepost=1494371659,1494371526][/doublepost]2,5 yaşındaki Ece’nin yürümesi 4 kutu ilaca bağlı - Son Dakika Güncel Haberler

SMA hastası olan Ece’nin yürümesi 4 kutu ilaca bağlı – N Türkiye

güzel düşünce küçük yavrularımıza sahip çıkmalıyız 20-30 lira ile kimsenin malı eksilmez umarım herkes elinden geleni yapar burada iş devlet büyüklerine ve para babalarına düşüyor ama hiç birinden bir ses garibin halinden garipler anlar

Bunlar bilinenler fakat bu isi dolandiricilik amaciyla yapanlarda az degil medyaya yansidiysa devlet buyukleri cagriyi karsiliksiz birakmaz diye dusunuyorum allah sifasini versin yardimcilari olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

inşallah kurtulur minik yavrumuz. Allahın izniyle sağlığına kavuşmasını temenni ederim

Az cok demeden bisiler gonderebiliriz bence hesaplarina sonucta arabamiza aldigimiz koku bile 10 lira ama o parayi bu insanlara gonderirsek ve cevremizde ki insanlara yayarsak yardimimiz dokunabilir

Üzerimize düşeni yaptım inşallah en kısa zamanda toparlanır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

devlet bakıyor gereklı yerlere başvuru yapıldı mı...üstelik cocuk...buraya foruma değil e devlet uzerinden cumhurbaşkanına yazsanız devletimiz daha iyi sahip cıkar...bu şekil dilenciliğe girer kanısındayım...sahip cıkmazsa bir buluşma yapar scw sahip cıkar...

Geri
Üst Alt