Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DURSUN abiye saygılarla 2011 LEON Bİ-XENON

mehmet benimde çok hoşuma gitti phlips balastlarla dahada mükemmel oldular

valla ben de biran önce yaptırmak istiyorum ama ben hep orjinalciyimdir. o yüzden de şu yeni gelecek olan FR araçlardaki bi-xenon farları istiyorum. şimdilik acelesi yok. dursun usta baya para ister bu iş için. bir de orjinal farları elletmek istemem açıkçası. çıkma alıp yaptırmak da baya para.

açıkçası, çıkma bulabilirsem bi-xenon leonlar için onlardan almayı planlıyorum.

bende orjinalciydim seat alana kadar şimdi orjinal düşmanı oldum rahat ol sal gitsinyaptır keyfini çıkart

erhanda şu an harika 1,2 leon orjinal farları var zenonlu menonlu erhana ve dursuna teşekkürler emeklerinize sağlık

erhanda şu an harika 1,2 leon orjinal farları var zenonlu menonlu erhana ve dursuna teşekkürler emeklerinize sağlık

hemde acaip xenonlu göz alıyor meret yaw :D merceklinin merceğinin camını yiyim be :D 1.2 tsi farlarımla benm beygirim arttı ama o nasıl olucak :D

Geri
Üst Alt