Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DURSUN abiye saygılarla 2011 LEON Bİ-XENON

evt kardeşim bekliyoruz yeni fotoları bakkk dursun ustanın ekmeğiyle oynuyosun:)

Vizelerim bittikten sonra gidiyorum :D daha fazla durmuyorum bi-xenonsuz :) 1 hafta sonra gidicem.

valaha guzel kardesım su yorumları de bı :) ben cok kararlıyı fakat su garantı bozulma konusu ve elektrık aksamından dogacak sıkıntı ıcın korkudayım acıkcası.. ılerde farlarda bı sıkkıntı cıkarsada tabı

Erhan, yıkatmadın mı hiç arabayı yaptırdıktan sonra? Durum ne bakiyim :D

yıkatmazmıyım murat :D hemde 2 kere üstünede bile bile tanzik tutturarak yıkattım en ufak buğu bile yapmadı MaaşalLah...
bidahada farlara su tutturmam yazık günah ne olcağı belli olmaz :D
haftaya perşembe bekliorum gidelim beraber bende dursun ustayı görmüş olurum

yaptıran dıger kısılerde ekleseydı resımlerı herkez bırazcık fıkır sahıbı olurdu ...

kaan hiç düşünmeden yaptır derim sana

abı bırer fotograf ekleyın bence yaptıranlar olarak sende var faruk abıde barıs abıde falanda mevcut yandan onden bırar tane ceksenız o bıle yeter :)
orneklensın yeterlıkı .

yahu haftada nerdeyse 2-3 kere buluşuluyor, niye foto istiyonuz canlı canlı görmek ve sohbet etmek varken :D:D:D

Geri
Üst Alt